#2014-10-15 04:12:40 

Paprodziad

Użytkownik

Witajcie! Zawsze fascynowałem się rozmaitymi nasionkami. Na ten moment postanowiłem, że zacznę je kolekcjonować. Rozważam, by zacząć od takiej odmiany jak mazar dutch passion. To by była moja pierwsza zdobycz. Znalazłem przedwczoraj pewną witrynę online, na której mam sposobność zdobyć wiele wiadomości w temacie odmian nasion. Na dodatek myślę jakie typy jeszcze winny być u mnie. Z tej racji zjawiłem się tutaj. Pragnę Was spytać o kilka rzeczy. Chodzi mi w szczególności o to jakie nasiona nabyliście ostatnio do swoich zbiorów?
#2014-10-15 06:29:43 

Anka_DD

Użytkownik

Teraz sporo osób wybiera kolekcjonowanie ziarenek. Ale ja mam fajniejsze zajęcie, kolekcjonuję buty, ale za to mój kolega ostatnimi czasy zakupił do swojej kolekcji nasiona marihuany feminizowane. Bardzo szybko odnalazł rozwiązanie. Przepraszam, ale ja Wam nie pomogę. Musicie poradzić sobie sami. Powodzenia życzę. Trzymajcie się!
#2014-10-15 09:24:22 

zmora

Użytkownik

Co za przynudzanie! Uważałam, że po tak trudnym dniu trochę odpocznę, ale tylko mi się zdawało. Nie każdy zna się na kolekcjonowaniu różnych nasion. Doszły mnie słuchy, że mój kolega gadał, że w ostatnim czasie zamówił sobie sobie nasiona sensi seeds, ale to nie interesujący temat. Mam przyjemniejsze tematy do debaty.
#2014-10-15 10:45:41 

strzygonia

Użytkownik

2 dni temu po wiadomościach z narzeczonym odpaliłam tableta, wstukaliśmy w Googlach nasiona autoflowering i od razu zlokalizowaliśmy wypasioną witrynkę, na której pewnie weźmiemy kilka rzeczy. A potem była oooooostra przewalanka i leniwy świt :D
#2014-10-15 12:04:29 

connecting_people

Użytkownik

Bardzo często wchodzę na forum i zawsze jestem zachwycony z podejmowanych tutaj tematów. Przyznam się, że coraz bardziej rozmyślam o zbieraniu ciekawych nasion. Nawet przedwczoraj odnalazłem nasiona o super nazwie jak dutch passion. Odrobinę studiowałem na ten temat w sieci. Chyba zacznę zbierać, ale jeszcze jednak to przemyślę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015