#2014-10-22 23:00:53 

sandoval

Użytkownik

Czołem, globtroterzy. Jeżeli chodzi o górską łazęgę, pasję załapałem bardzo niedawno, wszak w zeszłym roku. Teraz kompletuję rynsztunek na dłuższą wyprawę – ruszamy ze znajomymi w Tatry Słowackie. Zarekomendowano mi the north face. Że super firma. A ja wyszukałem taką ofertę: helly hansen. Jakie macie doświadczenia? Piszcie, piszcie!
#2014-10-23 01:50:43 

Paprodziad

Użytkownik

Jeśli chodzi o obuwie, jestem wielbicielem firmy Salomon. Poza tym, że są niemal perfekcyjne, to charakteryzuje je fantastyczny design (no zobaczcie i wpiszcie w wyszukiwarkę np. salomon buty trekkingowi. Dla mnie perfekt!) W moich trekkingowych przemierzam góry już piąty rok i sprawują się pierwszorzędnie! A jeśli ktoś nie posiada jeszcze namiotu czy kurtki, to np. Patagonia kurtki kupiłem online w sklepie którego chwilowo nazwy nie pamiętam, ale sprawdze to wam napisze! Np. w wiaodmoci prywatnej.
#2014-10-23 04:22:26 

zmora

Użytkownik

Dołączam do zapytań o najlepsze (a przy tym w miarę tanie) wyposażenie w góry! Poluję na porządne namioty turystyczne i pewnie mielibycie coś do powiedzenia. Jakie rekomendujecie, a jakich na sto procent nie brać? Hm? To ciekawe, ostanio często dostaję ulotki w deseń śpiwory puchowe. Zbieg okoliczności?Przypadek? Nie wiem :D
#2014-10-23 06:16:26 

maximus

Użytkownik

Powiadają, że NADCHODZI ZIMA. Jeżeli rozchodzi się o śniegowce damskie jestem specjalistą i teoretycznie i praktycznie – pytajcie o cokolwiek tylko chcecie! Objaśnie wszsytko na stówę. A w ogóle, oglądałem tydzień temu w sklepie internetowym, w dziale z obuwiem całkiem ciekawe i co dziwne tanie produkty: buty trekkingowe męskie. Przetestowałbym! Ale stety niestety już tego rodzaju buty już posiadam w szafie w idealnym jeszcze stanie. Jeśliby ktoś miał jakies info, chętnie się wszystkiego dowiem!
#2014-10-23 08:52:59 

J-23

Użytkownik

Ok…dziiieeeeex. E-sklep prezentuje się naprawdę wiarygodnie. I tylu producentów, oczopląsu dostałem! A w temacie tatonka kto by coś doradził? Podróż za pasem, a pieniądze trochę ograniczone, musze się sprężać z zakupami!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015