#2014-10-27 04:32:29 

Anka_DD

Użytkownik

Witajcie! Od pewnego czasu zastanawiam się nad pójściem do fachowego salonu pielęgnacyjnego. Od dawna pragnęłam trochę kilogramów zgubić, ponieważ poprzez pracę w biurze jestem grubsza. W weekend na ulicy otrzymałam broszurę zatytułowaną dietetycy poznań. Rozważam nad pojechaniem do dietetyka. Poza tym moja kumpela mówiła, że zapisuje się na zabieg dermatologii i poszukuje salonu SPA, w którym zapewnią jej skuteczną dermatologię estetyczną w Poznaniu. Tak właśnie zastanawiam się. Dlatego znalazłam się tutaj. Chciałam Was spytać z jakich usług korzystaliście w poznańskich salonach kosmetycznych?
#2014-10-27 05:19:42 

berenique29

Użytkownik

Ej, a mielicie świadomość że Piątkowo niegdyś nosiło nazwę Panthcow? Hah! I tam ponoć Przemysł II zamordował swoją żonę Ludgardę? Podobno nie lubiła zbliżeń. I pociech nie doczekali. Ironia historii bo byłam tam nie dalej jak wczoraj umówić się na zabieg medycyny estetycznej w Poznaniu maragastrefaspa.com/oferta/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy/ Śmiechowo, co?
#2014-10-27 07:55:55 

maximus

Użytkownik

Jesus, dziewczyny! takie jesteście sliczniaste a chcecie robić poprawianie urody, nie mam pojęcia OCK. a nie, sorry, jedną rzecz zrozumiem – odchudzanko. sam poszedłbym na najlepsze masaże odchudzające w Poznaniu.. leżałbym, a śliczna kobietka jeździłaby po mnie paluchami. byłbym taki szczęśliwy! strasznie!
#2014-10-27 09:17:55 

connecting_people

Użytkownik

Cześć. Jako częsta klientka gabinetu Maraga, potwierdzam: kadra to ludzie w najwyższej mierze profesjonalni. Znalazłam ich w sumie przypadkiem – widziałam gdzieś napis” botox poznań”, zadzwoniłam i to był strzał w dziesiątkę. Posiadają dużą ofertę, w tym kompleksowe pakiety dla par. Aha! I dysponują najlepszym urządzeniem do depilacji laserowej w obrębie Poznania. Wychodzi mnie to tanio bo posiadam rabat :D
#2014-10-27 09:40:23 

Dominika Franczyk

Użytkownik

: ) Heh… że też nie wpadłam wcześniej na to, że ile forumowiczek tyle poglądów. Hyhyhy. Niemniej dzięki, uzyskalam przydatne i zapewne nawet się dostosuję następnym razem. Ostatecznie poszłam do najlepszego dietetyka na terenie Poznania. Stworzył dla mnie dietę, uwzględniając kartę zdrowia, więc super. Aloha! Bywajcie śliczne i szczupłe!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015