#2014-10-29 04:25:52 

Paprodziad

Użytkownik

Witam wszystkich! Czas letni za nami, w sklepach można odnaleźć atrakcyjne propozycje ofertowe typu pompa do oczka wodnego, dostępne w atrakcyjnych cenach. W związku z tym mam zapytanie, jakie produkty opłaca się – oprócz filtrów do oczka wodnego zakupić przed końcem sezonu? Mam na myśli artykuły do ogrodu, jak również domowe.
#2014-10-29 05:58:42 

giant

Użytkownik

Powstało bez liku ważnych urządzeń, które powinny koniecznie pojawić się w naszych ogrodach. Ja niedawno w necie zamówiłem sobie wąż ogrodowy. Powiem, że jestem bardzo zadowolony z tego, gdyż taka rzecz przyda się na długi czas. Oprócz tego spostrzegłem, że przed czasem zimowym trzeba będzie przyciąć żywopłot, no więc przydałoby się zakupić coś do niego. Uważam, że najlepszym tu rozwiązaniem będzie kupno elektrycznych nożyc do żywopłotu. Widziałem takie maszyny wiele razy i wiem, że to ułatwia bardzo sprawę. Tak więc za kilka dni zakupię sobie takie nożyce. ; )
#2014-10-29 08:00:14 

maximus

Użytkownik

Bez liku osób poza sezonem kupuje odkurzacze do liści. Przyznam szczerze, że tego rodzaju odkurzacz jest mi przydatny przez długi czas. W głównej mierze w okresie jesiennym, kiedy w naszych ogrodach jest mnóstwo liści. Ja swój odkurzacz wziąłem dawno po sezonie. Pamiętam, że wiele na niego nie wsadziłem kasy, bo w tym czasie nie było na to mody. Na dodatek teraz pragnę wziąć dobrą odśnieżarkę. Przyjdzie czas zimowy, to trzeba będzie to podwórko jakoś odśnieżyć. A teraz kupując tę maszynę wiele zaoszczędzę. Tak czy inaczej ludzie co trochę biorą różnorodne rzeczy do swoich ogrodów, jak też garaży. : D
#2014-10-29 09:42:38 

sandoval

Użytkownik

Serdeczne dzięki za wszystkie posty! Fajnie, że tak sporo osób zainteresowało się ogrodnictwem i czynnie działa w tym hobby. Trudno mi powiedzieć jeszcze czy kupię opryskiwacze spalinowe bądź innego typu sprzęt, ale z pewnością przed końcem sezonu posiadana przeze mnie liczba sprzętów powiększy się.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015