#2014-11-04 06:33:27 

strzygonia

Użytkownik

Kłaniam się wszystkim pragnę z wami podyskutować o upominkach wigilijnych. Główkuję nad kupnem jakichś modnych portek dla mojego chłopaka, bo cały czas chodzi w powycieranych, plus może wezmę coś jeszcze. Koleżanka mówiła, aby poszukać dodatkowo w interencie ciuchy po hasłach koszula Ralph Lauren. Co uważacie?
#2014-11-04 07:29:37 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Dlaczego współczesni mężczyźni nie nabywają już takich odzień jak spodnie męskie wrangler, ja się chcę dowiedzieć?!? Co udam się do centrum, to szczególnie zauważam chłopaczków, którym na piersi brak wyeksponowanego jednorożca. Duży odsetek męskiej części populacji w ostatnich latach musiał przejść potężny rozpad tożsamości.
#2014-11-04 09:37:11 

giant

Użytkownik

Ja pomyślałem, że kupię mojej lasce spodnie Lee, ale nie wiedziałem, jak rozpocząć polowanie. W marketach miastowych ceny marsjańskie, toteż przekopałem trochę internet i w końcu natknąłem się na serwis Royal Shop royal-shop.pl/pl/c/spodnie-damskie-WRANGLER/264 i zaistniało szczęście we mgle. Zrobiłem zakupy w try miga, towar dostarczono mi na drugi dzień. Teraz upominek czeka na gwiazdkę :)
#2014-11-04 10:28:28 

connecting_people

Użytkownik

Nie zauważam sensu w rozwijaniu dalszej wymiany zdań, każdy ceniący sobie najlepszej jakości ubrania ubiera się we Wranglerze. Wstukajcie w Wp takie hasła jak spodnie wrangler damskie i kupcie ciuchy, w których nie będziecie się prezentować jak układanka stworzona przez czuba z kalejdoskopem w zastępstwie mózgu !!!
#2014-11-04 12:11:53 

Paprodziad

Użytkownik

Wyjątkowo ciekawa wymiana zdań, nakierowaliście mnie na dobrą ścieżkę, ja już zamówiłem zjawiskowe portki dla siebie i swojej panny na royal-shop.pl/pl/c/spodnie-meskie-LEE/265 trza było tylko wpisać do sieci spodnie lee damskie i raz dwa odszukałem odpowiedni punkt sprzedażowy. Pozdro.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015