#2014-11-12 03:32:40 

Paprodziad

Użytkownik

Serwus, planujemy lada chwila z chłopakami kolejną eskapadę w Sudety. Co ja się nachodziłem za dobrymi spodniami trekkingowymi! Ledwie je nabyłem, a tu co widzę: kurtki puchowe marmot. Myślę: motyla noga, borze ja już nie mam hajsu na taki zbytek! Ale może nie warto? Kto ma? I co?
#2014-11-12 04:25:11 

strzygonia

Użytkownik

Z marek artykułów turystycznych kojarzę może ze dwie, trzy. Jednego producenta kojarzę wyłącznie dzięki solidnym spodniom Milo, które noszę już któryś rok z kolei. I zachodzę z głowę jak to się dzieje, ale prezentuję się w nich bardzo ładnie! A to przecież górski krój. Osobliwe :D Ale gdyby mnie ktoś spytał na przykład o columbia kurtki, nie miałabym pojęcia, co powiedzieć. Tych firm porobiło się strasznie sporo i w dodatku ogromna część z nich oferuje znakomitą jakość wyrobów. A turyta nie wie co wybrać. I bądź tu mądry.
#2014-11-12 06:49:33 

maximus

Użytkownik

Jak dotąd podróżowałem w trwałych spodniach trekkingowych Hi-tec. Tyle wspomnien… na każdej focie jestem w nich. Ale w ciągu roku trochę przybrałem na wadze i w nie nie wchodzę. Smuteczek. Jak rzyć. Potrzebuje nowych ;(((((((((((( Tak planuję, że sprawdziłbym inne firmy. Kuszą mnie produkty co je oglądałem w internecie:Milo spodnie. Wygląda na to że maja dość niezłe opinie, ale czy kupie moja nowa rozmiarowke? ;p A może radzilibyście zostać przy Hi-tecu? :D :D
#2014-11-12 09:20:54 

sandoval

Użytkownik

To nie jest product placement :D Już dobre parę tygodni rozpływam się nad solidnymi spodniami Regatta. Kupiłem w świetnej cenie i słuzą mi doskonale. Nie mam pojęcia, czemu prawie nikt nie słyszał nic na temat tego producenta i na słowa spodnie Regatta wszycy robią wielkie oczy. Firma jest mega. Ale z marketingiem cos słabiutko. Mała dygresja, znacie jakieś miejscówy na grudniowy wypad? Nie musi to być za granicą. Ostatnio szaleliśmy w Alpach włoskich i było bardzo spoko!
#2014-11-12 11:34:28 

J-23

Użytkownik

Ojej, ależ ten temat się rozwinął! :D Kto by spodziewał się tego :p Wnioskuję, że każdy producent ma swoich wielbicieli i lepiej próbować indywidualnie co komu leży. O jedno was proszę – jeżeli istnieją jakieś felerne artykuły, a na stówkę są, dajcie cynk żebym czasem dziadostwa nie kupował. Oglądam barna.pl/ i przydałaby mi się sterta złotych polskich żeby kupić wszystko, co oferują.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015