#2014-11-19 02:25:40 

strzygonia

Użytkownik

Cześć. Ostatnio chyba jakieś zrządzenie losu sprawiło, że przechadzać się z psem na spacer i przechodząc obok kiosku ruchu, mały chłopiec roznosił ulotki, na którym tłustym drukiem był napisany tytuł „ projektowanie ogrodów Kołobrzeg”. A zrządzenie losu bo akurat, mam w planach pomóc mamie w ogrodzie. Ulotka dostarczyła mi wielu informacji, ale chciałabym jeszcze Was prosić o radę. Jakie wy macie style ogrodu u siebie?
#2014-11-19 04:25:50 

zmora

Użytkownik

Cześć. Bardzo dziwne, że mała ulotka dostarczyła ci sporo informacji. Ale co tam. Ja na środku swojego ogrodu mam dosyć duże oczko wodne, które latem po przeczyszczeniu i nalaniu wody świeżej stanowi bardzo dobry plac zabaw dla moich dzieci. A dookoła oczka są klomby zasiane pięknymi kwiatami. Ale każdy ma swój gust.
#2014-11-19 05:12:49 

sandoval

Użytkownik

Koleżanka ma rację, każdy ma swój gust, ale podpatrując parę ogrodów można skompletować w głowie własny projekt ogrodu. Dlatego będzie najprościej jak wklepiesz sobie w wyszukiwarce gogle, a dokładniej w wyszukiwarce grafiki hasło ogrody galeria. Nie przeraź się tylko ilością zdjęć. Na pewno te przejrzenie ogrodów Ci pomoże.
#2014-11-19 06:49:40 

berenique29

Użytkownik

Ja miałam w głowie osobisty pomysł ogrodu i wdrożyłam go w życie, ale sama nie dałabym rady. Wynajęłam firmę z Poznania, która świadczy usługi ogrodnicze na terenie całej Wielkopolski i nie tylko. Firma nazywa się Ogrody Porosa. Ale nie trudni się tylko zagadnienie ogrodów. W swoje palecie usług mają także projektowanie zieleni publicznej. Tutaj możesz zobaczyć ich prospekty: ogrodyporosa.com.pl/projektowanie-terenow-zielonych
#2014-11-19 08:07:44 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Jak ktoś ma czas to urządza sobie ogrody. No i oczywiście kasę na to wszystko. Ja jestem zabieganą bizneswoman i nie mam czasu by nawet posiedzieć w ogrodzie aby np. napić się kawy oglądając zachodzące słońce. Szkoda :(
#2014-11-19 09:46:02 

giant

Użytkownik

Ja wam powiem jedno. By robić swój ogród to trzeba mieć dużo cierpliwości oraz siły by dotrwać do końca. Kasa też pójdzie duża na taką inwestycje, Ale satysfakcja z wykonania ogrodu własnymi rękoma jest po prostu bezcenna. Każdy, kto sam do czegoś doszedł wie o czy piszę. Pozdrawiam serdecznie Forumowiczów- Działkowiczów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015