#2014-11-20 08:05:18 

J-23

Użytkownik

siema chłopy! gdzie spuściliście fure? Ja mam fajny odnos skup aut opole i skup aut ciężarowych Gorzów Wielkopolski (oba tereny często zwiedzam) ale nie ma kiedy się orientować w temacie. gitowy komisiarz byłby dobry.
#2014-11-20 09:04:34 

sandoval

Użytkownik

Najmądrzej przekazać auto w ręce kupców, którzy finalizują takie sprawy natychmiastowo, ponieważ często zdarza się tak, że taksa określonego auta zechce rażąco się obniżyć w trakcie uskuteczniania nowych prób transakcyjnych. Sprawdzajcie tej maści lokale po rekordach skup aut wrocław lub np. skup samochodów używanych Wrocław. Ekspresowo, bezboleśnie i bezstresowo. Gotówka w portfelu i tylko ruszać do salonu po nówkę ;)
#2014-11-20 10:50:27 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Mój misio znalazł niezły punkt zbycia, gdzie odkupili wysłużonego megana dzięki ulotce autokomis Wrocaw. Widniała w niej informacja: skup aut ciężarowych Wrocław oraz dane teleadresowe. Zadzwonił, umówił się na ”wizję lokalną” i w tym samym dniu załapaliśmy należność na konto. A kilka dni potem kirałam do pracy błyszczącym vw polo :) Doradzam każdemu podobne rozwiązanie. Na pewno w waszej okolicy również namierzycie tego rodzaju adres :)
#2014-11-20 11:56:00 

maximus

Użytkownik

Pod tekstami autokomis Łódź i kupno aut autokomis Wrocław (z tego miasta się wywodzę) można wyszukać niezły punkt. Panowie robią to błyskwicznie i fachowo, a sprawy biurokratyczne zmniejszone do niezbędnego minimum. I zupełnie nie trujcie sobie uszu formą bryk, bo chwytają praktycznie wszystko co się da. Jak pan albo pan chciałby nie zaliczyć problemów z długotrwałą akcją zbycia i bojem o wartość końcową, niech walą śmiało :)
#2014-11-20 14:41:40 

Paprodziad

Użytkownik

Pogawędka o skupach wozów jest korzystna. Wydaje mi się, że można ją jeszcze bardziej rozpisać, bo ówcześnie rozmawia się dużo o tym. Nawet kilka dni temu sam znalazłem pod zwrotami dobry skup aut używanych we Wrocławiu korzystne propozycje. Może skorzystam. Przemyślę jeszcze. A później wyjdzie w praniu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015