#2014-12-02 06:58:53 

J-23

Użytkownik

#2014-12-02 08:20:16 

sandoval

Użytkownik

Ten thread bez 2 zdań miałby życzenie być od paru dni przeniesiony do archiwum, bo mało rozwojowy jest, że tak powiem. Zagadnienie nie dotyka pralki czy ciągnika – we własnym zakresie można bez problemu zgłębić annały. Radzę, aby wstukać w przeglądarce wykładziny i skończyć tę kompromitację.
#2014-12-02 09:34:31 

Paprodziad

Użytkownik

Poszukiwałem PCV tak samo do firmy, jak i do 1 oddziału, gdyż tu i tu wygląd ”dołów” był niewspółmierny do całego wystroju. Z pomocą przyszła tu spółka Wapol Wykładziny Obiektowe wapol.eu/wykladziny-biurowe którą polecił mi mój znajomy. Specjaliści przybyli, sprawdzili metraże, pokazali możliwe opcje i wkrótce ekscytowałem się całkowicie odmiennymi pokojami. Nie zdajemy sobie sprawy, jak klasyczne wykładziny mogą zreformować całość :)
#2014-12-02 10:45:37 

giant

Użytkownik

Pan przedsiębiorca nie wie? Tacy koledzy zawsze cwani, a teraz halt, poskładali się… No pogratulować. W sieci huczy od stronek rodzaju wykładzina pcv, a jeżeli 1 z 2 nie daje rady skorzystać, niech na bazar idzie i bierze co popadnie.
#2014-12-02 12:44:45 

Anka_DD

Użytkownik

Oto i to! Wpisałam hasło (wykładziny hotelowe), wynalazłam telefon i planuję radośnie dobijać się o instalkę zapotrzebowania zowiącego się pcv :) Wreszcie można usunąć szkaradzieństwo, które umiera mi w pokojach i wyglądać, kiedy pojawi się tam coś milusińskiego :) Czołgiem!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015