#2014-12-09 07:24:22 

strzygonia

Użytkownik

Siemka! Od pewnego czasu myślę nad wzięciem sobie szkieł kontaktowych. Nawet w tej sytuacji rozmawiałam z okulistką, która zaproponowała mi tego typu szkła jak acuvue oasys. Non stop rozmyślam. Ogólnie dobrze czuję się w okularach, ale chciałabym spróbować czegoś innego. Posiadacie w tym jakieś doświadczenie? A może również chcecie mieć szkła kontaktowe?
#2014-12-09 10:02:05 

maximus

Użytkownik

Według mnie szkła kontaktowe to najciekawsza rzecz jaką zrobiono. Sam je posiadam od bardzo dawna i muszę stwierdzić, że jestem szczęśliwy. A to za namową mojej przyjaciółki, która sama od niedawna zaczęła używać soczewek kontaktowych. Przyznam się, że bardzo mnie to zaintrygowało. No więc w Internecie wpisałem zwroty soczewki jednodniowe cena i tam trafiłem na pewien sklep sieciowy, w którym zakupiłem w niskiej cenie szkła kontaktowe. Po dwóch dniach wszystko było u mnie u mnie. Założyłem je i jestem bardzo zadowolony. Polecam bardzo serdecznie ten sklep wysyłkowy, a więc Optyk Rozmus!

#2014-12-09 10:31:50 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Bardzo dużo osób decyduje się na soczewki kontaktowe. Dlatego to mnie nie ciekawi, bo ja odnalazłam dla siebie właściwe soczewki. Jednak kilka dni temu doszły mnie słuchy, że moja koleżanka wspominała, że zamówiła sobie soczewki Freshlook Czemuż nie, ale na obecną chwilę nie chce. Jeżeli nastąpi taka sytuacja to wezmę. Bye!
#2014-12-09 10:54:44 

Anka_DD

Użytkownik

Wraca się bez życia z roboty. Wchodzi się na forum sieciowe, a tutaj tak smętnie. Kiedy ja pragnęłam mieć soczewki kontaktowe to w necie wpisałam zwroty air optix i wzięłam. Sądzę, że sprawa załatwiona. Nie kumam całej tej dyskusji. Wystarczy chcieć, a można rozwiązać każdą sprawę. Wychodzę stąd. Pa!

#2014-12-09 12:01:09 

Paprodziad

Użytkownik

Nie raz zastanawiałem się, jakie zamówić sobie szkła. Muszę przyznać, że mam coraz to większą potrzebę zakupić nawilżające soczewki Ciba Vision. Ale jednak chciałbym to dobrze przemyśleć, ponieważ pragnę być pewny czy to będzie dla mnie dobre.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015