#2015-03-02 08:05:04 

maximus

Użytkownik

Teraz ja. 2 lata do tyłu musiałem sprowadzić do firmy 200 kufli z identycznym napisem. Niemało wyglądałem sensownego producenta, aż w końcu natrafiłem na firmę DABA. Moje zlecenie zrealizowano natychmiastowo, zaś efekt końcowy przedstawiał się dokładnie tak, jak powinien. W lipcu przypuszczalnie też będziemy organizowali tego rodzaju akcje i przynajmniej się orientuję, pod jaki adres skrobnąć maila :)
#2015-03-02 10:42:14 

J-23

Użytkownik

Niech sobie drogi forumowicz wstuka w google białe kubki reklamowe poznań (albo jakaś bliżej nieokreślona lokacja) i niechybnie wyhaczy natychmiastowo paru cenionych producentów. Ja tą metodą każdorazowo działam, jak przyjdzie mi coś przyuwazyć w łebie. Ostatnio dziewczynie kupowałem klapki online’owo (pierwszy raz) i odbyło się sprawniej, niż przypuszczałem. Dlatego uważam, że podobna metoda to pewnik.
#2015-03-02 12:38:33 

strzygonia

Użytkownik

Mój Bartek w 2013 dostał w centrum fiszkę z tekstem kubki reklamowe poznań i tym sposobem nawiązał współpracę z cenionym producentem ceramiki reklamowej. Do dnia dzisiejszego cyklicznie nabywa tam różnorodne szklaneczki i kubeczki na wymogi znaczących promocji lub pikników sponsorowanych. Nocą każę mu wrzucić tu dane opisanego dostawcy, gdyż koleś jest naprawdę w porządku i sądzę, że warto go przetestować ;)
#2015-03-02 13:04:43 

Anka_DD

Użytkownik

Jest multum spółek, które trudnią się sprzedażą akcesoriów promocyjnych. Pamiętam świetnie, że ostatnimi czasy wymyśliłam, aby reklamować swoje usługi. Początkowo miały to robić długopisy, jednak z czasem uznałam, że oryginalne kubki reklamowe będą ekstra reklamą, jak także podarkiem. Znalazłam spółkę. A po czterech tygodniach miałam gotowe kubki. Powiem, że byłam mega zadowolona. Wszyscy moi klienci byli zadowoleni, a przy okazji ja miałam wielką reklamę. Takie pomysły są doskonałe. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015