#2015-04-07 02:03:23 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Witajcie! Starsi zajmują się ptakami i zamawiają pokarmy, tylko wiodącej klasy. Postanowiłam, że znajdę coś z artykułów zoologicznych dla gołębi. Do tego pewnie znajdę coś dla mojej hodowli. Po wklepaniu do Internetu: hodowla papug, znalazłam się tutaj. Czy znacie jakiś bogato zaopatrzony sklep dla zwierząt?
#2015-04-07 03:20:13 

zmora

Użytkownik

Wspaniale! Indywidualna hodowla gołębi pocztowych, to moja miłość. Pamiętam, gdy miałam kilka lat i odwiedzałam babcię, najchętniej odwiedzałyśmy znajomego pasjonata, który hodował dużo pięknych gołębi pocztowych. Cudowny widok! Kilkanaście lat temu, mało kto wiedział o profesjonalnych miejscach dla zwierząt i trzeba było sobie samodzielnie działać. Dowiedziałam się od babuni, że hodowla wciąż się rozrasta, a starszy pan posiadający wspomnianą pocztową dywizję gołębi hodowlanych, zaopatruje się w idealnych dyskontach dla zwierząt.
#2015-04-07 05:54:43 

maximus

Użytkownik

Siema! Od około 15 lat mam czworonoga i często funduję dla niego jedzenie, ekologiczny żwirek dla kota i inne akcesoria. Lubię miejsce, w którym dostaniecie ogólnie artykuły dla pupila. Czego w tym sklepie nie było…Cuda na kiju, nawet sztuczne jajka dla ptaków planetaptakow.pl/9-poidla Z chęcią mogę zareklamować- doskonale zaopatrzony sklep dla pupilów. Wiadomo, nie jedynie dla sierściuchów. Znajomy posiada wypasione akwarium i także nie ma problemu z kupowaniem. Dostęp produktów zdumiewający!
#2015-04-07 08:18:35 

Paprodziad

Użytkownik

Świetnie, doskonale! Na szczęście jestem profesjonalistą, jeśli chodzi o produkt typu: karma dla papug i pozostałych ziarenek dla ptactwa. W żadnym specjalistycznym sklepie zwierzęcym, nie powinno nie być wysokiej jakości karmy dla gołębi versele laga. Ogólnie kiedyś również posiadałem swoją hodowlę i dokładnie wiem, jak ważne jest pożywienie dla naszych latających. Tak, jak mówiłem, jeśli ktoś chce, żeby jego ptaki były szczęśliwe, jak najbardziej gwarantuję- versele laga, jak ulał.
#2015-04-07 08:46:43 

Anka_DD

Użytkownik

Super! Naprawdę mi rozjaśniliście. Prawie zaczynałam odchodzić od swojego prezentu. Powiedziałam, wybiorę prostszy prezent niż karma ekologiczna dla gołębi. Zawsze będę myśleć, żeby sprawdzić forum! Ponadto powiedzieliście mi, jaki pokarm dla kanarka będzie najodpowiedniejszy. Jeszcze raz dziękujeee!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015