#2015-04-22 08:28:36 

Dominika Franczyk

Użytkownik

By pomóc bliskiej osobie uzależnionej, warto skierować ją na terapię. Żeby wyszukać znany ośrodek, wystarczy wstukać w Google hasło: państwowe ośrodki leczenia uzależnień, a wtenczas na pewno coś się odszuka. Ja dawniej byłam w świetnym ośrodku, i powinnam przyznać się, że szalenie mi w nim pomogli. Więcej informacji jest opublikowanych w Internecie. Obecnie, po tym uciążliwym leczeniu, dużo lepiej funkcjonuję. Muszę przyznać się, że z trudem mi było pójść na terapię.
#2015-04-22 08:48:41 

Anka_DD

Użytkownik

Według mnie dobrze jest pójść na profesjonalne leczenie alkoholizmu w Poznaniu. Ja także mam problemy z alkoholem, dlatego też powinnam rozpocząć leczenie. Aktualnie jest sporo rozmaitych nałogów, zatem należy piekielnie uważać. Niedawno nawet dojrzałam w sieci artykuł tj.: alkoholizm objawy. Obecnie myślę, że nałóg alkoholowy to chyba najtrudniejszy nałóg. Ja piję wiele lat, więc mam niewątpliwie poważny problem do rozwiązania.
#2015-04-22 11:02:33 

berenique29

Użytkownik

Jeśli chce się pomóc bliskiej osobie uzależnionej, na pewno trzeba ją wysłać do renomowanego ośrodka dla uzależnionych. Według mnie to najkorzystniejsze wyjście. Ja kiedyś w necie dojrzałam banner, na którym znajdował się napis: terapie uzależnień poznań. W mig spisałam sobie adres renomowanego ośrodka, gdzie można uzyskać konieczną poradę. Obecnie dużo ludzi ma różne uzależnienia. Myślę, że to plaga obecnych czasów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015