#2014-04-11 03:56:30 

berenique29

Użytkownik

Witam! Od pewnego czasu zaczęłam lepiej się odżywać. Zwracam większą uwagę na to co dany produkt ma w swoim składzie, szukam ekologicznie hodowanych warzyw, jaj itp. Niestety najgorszy problem mam z mięsami, ponieważ nie kupuję kiełbas w zwykłych sklepach. Bardzo trudno mi coś odnaleźć. Ostatnio gdzieś w programie agroturystycznym usłyszałam nazwę ath. Nie wiem co kryje się za tym. Czy to logo jakiejś spółki czy chemii, ponieważ za późno włączyłam telewizję. Chcę odnaleźć spółkę, w której miałabym możliwość zamawiać bardzo wysokiej jakości mięso. Fajnie by było gdyby jeszcze okazało się, że jest to przedsiębiorstwo ekologiczne. Z tej przyczyny napisałam tu. Może ktoś z Was mi podpowie jak odnaleźć taki sklep. A tak przy okazji pragnę spytać jakie mięso jest najzdrowsze? Macie swoje ulubione? Liczę na Wasze odpowiedzi.
#2014-04-11 04:44:09 

Anka_DD

Użytkownik

Moim numerem jeden jeśli chodzi o mięsa jest mięso kurczaków. Kurczaka mogłabym zjeść pod każdą postacią. Może być jako składnik pizzy, z ryżem, z kartoflami, z rosołem... Pozostałe rodzaje mięsa także nie są mi nieznane. Domyślam się, że działają marki w stylu ath, które trudnią się handlem zwierzętami i mięsem właściwie każdego rodzaju. W obrocie mają nawet jałówki. To prawidłowo, bo nie wiem co bym zrobiła, w razie gdyby na moim stole któregoś dnia musiało zabraknąć tego gatunku pożywienia. Żadna trawa nigdy nie zastąpi mi mięsa. Poza tym, nie mam w sobie nic z królika, aby się odżywiać jedynie sałatą. Nie ogarniam ludzi, którzy swoje żywienie ograniczają jedynie do tego...
#2014-04-11 07:29:04 

Paprodziad

Użytkownik

Wołowina to najsmaczniejsze oraz najzdrowsze mięso. Od długiego czasu hoduję młode byki. Na początku to było tylko parę sztuk i czasami sprzedawałem je komuś. Ale miesiąc temu powiedziano mi, żebym rozpoczął sprzedaż byków. Dużo osób chwaliło moją pracę, gdyż moje zwierzaki karmiłem bardzo zdrowo. Nie zapychałem ich modyfikowanymi paszami itp. Z tej przyczyny ktoś mną się zainteresował i od tamtej pory prowadzę współpracę z kilkoma firmami rzeźniczymi. Myślę, że wołowina jest na szczęście mięs, gdyż jest zdrowsza, smaczniejsza i wielu popularnych kucharzy gotuje to mięsko. Da się zauważyć, że wieprzowina bardzo straciła swoją popularność. Dla mnie to jest duży plus, jednak gorzej z hodowcami świń.
#2014-04-11 10:17:25 

zmora

Użytkownik

Prosta sprawa, że najsmaczniejsze jest mięsko wołowe. My z mężem hodujemy duże byki. Wiele osób je podziwia. Nawet jak przedwczoraj Marian był w gminie to jakiś koleś mówił, abym prowadził sprzedaż bydła. Czemu nie?! Może z czasem nad tym pomyślimy, bo na obecną chwilę hodujemy mięso tylko dla siebie. Naprawdę nie czaję tego. Proszę Was zmieńcie temat. Albo wychodzę stąd. Ja Wam nie pomogę. Musicie poradzić sobie sami. Żegnam!
#2014-04-11 12:10:55 

connecting_people

Użytkownik

Najlepsze jest mięsko wołowe. Wczoraj studiując rozmaite strony o pichceniu odnalazłam bardzo dużo ciekawych przepisów na obiady z mięska wołowego. Normalna rzecz takie jak gulasz czy tatar to znam bardzo dobrze, ale za pięć dni przyjeżdżają rodzice mojego partnera i bardzo chcę na nich zrobić ogromne wrażenie. Propozycję na obiad już odnalazłam, jedynie muszę odnaleźć przedsiębiorstwo, gdzie dostanę bardzo wysokiej jakości kawał mięsa. Gadałam na ten temat z przyjaciółką i ona obiecała mi pomóc. Wczoraj wieczorem dostałam od Marty Emaila zatytułowanego Agrotranshandel. Fajnie, wyszło na jaw, że podesłała mi namiary na jakąś firmę. Jutro wieczorem wejdę tam i kupię. Obiad musi być idealny.
#2014-04-11 12:41:52 

maximus

Użytkownik

Podejmowane tematy na forach internetowych są bardzo dobre. Nie raz myślałem, jaki typ mięsa ludzie zamawiają głównie. Ciekawe czy gdzieś zrobili takie badania. Nawet ostatnio znalazłem fajną stronę online agrotranshandel.pl/page,o-firmie na której oferują rozmaite typy mięs. Muszę koniecznie ją dobrze przejrzeć, bo bardzo ciekawi mnie to czy ludzie wybierają mięso wieprzowe, a może jednak bardziej biorą mięso wołowe. Kto wie może napiszę o tym artykuł do naszej gminnej gazety. Przemyślę to dobrze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015