#2015-05-19 04:18:10 

maximus

Użytkownik

Jest sporo pomysłów na zagospodarowanie działek. Jedni wykorzystują je jako „schowki”, wznosząc tam wielorakie min-schowki inni jako przestrzeń do relaksu. Ja zaliczam się do tej drugiej grupy. Niedawno z narzeczoną kupiliśmy niedużą działkę na obrzeżach Poznania. Mieszkamy w bloku, dlaczego wymyśliliśmy, że ogród będzie ciekawą rzeczą. Zacząłem wypatrywać firmy, która go wykona. Wystarczyło, że w Bing wystukałem słowa pielęgnacja ogrodów Poznań i tak trafiłem na super spółkę. Dodatkowo okazało się, że realizuje ona drenaż ziemi w Poznaniu. Byłem zachwycony. :)
#2015-05-19 06:33:04 

Anka_DD

Użytkownik

Ja swego czasu posadziłam na moim terenie rozmaite drzewa. Teraz jest ich mnóstwo. Moim zdaniem powinno się inwestować w atrakcyjną zieleń, bo wtedy ma się odpowiednie miejsce do wypoczynku. Niedawno powierzyłam również wykonanie fachowej ekspertyzy, czy drzewa bez wątpienia są zdrowe. Propozycję firmy, która to przeprowadziła odszukałam w sieci. Tam znajdował się banner, na którym widniał napis: badanie drzew poznań. Więcej informacji powinno się odszukać w necie. Teraz wiem, że moje sosenki na pewno są zdrowe.
#2015-05-19 08:56:15 

connecting_people

Użytkownik

Na pewno warto zrobić sobie ogród. Ostatnio przeczytałam interesujący artykuł o nazwie: tania pielęgnacja ogrodów w Poznaniu. Tam było co niemiara użytecznych sugestii jak dbać o ogród. Uważam, że ogród to doskonała sprawa, nade wszystko dla urwisów. Wtenczas mają mnóstwo miejsca do wypoczynku. Nieraz na działce występuje nadmiar wody, wtedy konieczny jest drenaż. Niedawno moja przyjaciółka ofiarowała mi ulotkę, na której był umieszczony napis: drenaż poznań. Ja przypuszczalnie będę zmuszona zrobić drenaż.
#2015-05-19 09:26:06 

strzygonia

Użytkownik

Modną rzeczą są unikatowe ogrody. Ostatnio nawiedziłam moją koleżankę, która zamieniła swój kawałek betonu na zieleń. Zapytałam ją jakim sposobem to zrobiła. Napomniała, że otrzymała na deptaku kolorową ulotkę o nazwie urządzanie ogrodów Poznań i tak stworzyła własny ogród. Byłam zaciekawiona czy ta spółka też wykonuje profesjonalne projekty ogrodów przydomowych w Poznaniu. Wyszło, iż tak. Od razu do nich zadzwoniłam. Zawsze marzyłam o ładnym ogrodzie. Nadmienię, że moje podwórze po trzech tygodniach prezentowało się cudownie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015