#2014-04-14 01:21:46 

Anka_DD

Użytkownik

Witam! Pragnę z Wami porozmawiać na prywatny temat. Otóż dwa dni temu w trakcie stosunku przyuważyłam, że mój facet ma bardzo przekrzywionego członka. Może to nie jest aż tak duży problem, ale niestety ja nie mogę mieć orgazmu. Nie chciałabym go obrazić, ale pragnę, aby coś z tym uczynił. Chciałam z nim na ten temat porozmawiać. Wyszło na jaw, że on sam zauważył ten problem i pomyślał, aby kupić sobie andro penis, który da możliwość jemu na delikatne wyprostowanie członka. Spytałam go czy to boli, ale pokazał mi kilka stron sieciowych i tam zobaczyłam wszystko. Cóż może wypróbować. Jeśli on tego chce to dlaczego nie. Najistotniejsze, aby nie robił tego wbrew sobie. Przy okazji będąc już tu chciałam Was spytać, czy Wasi kochankowie potrzebują wydłużenia członka? Jesteście usatysfakcjonowane z ich wielości?
#2014-04-14 03:31:03 

strzygonia

Użytkownik

Na szczęście jestem tutaj zupełnie anonimowa więc myślę że mogę mówić śmiało i szczerze. Po prostu nie układa mi się w kwestiach łóżkowych, mój facet koniecznie powinien powiększyć sobie fiutka. Błagam, nie krytykujcie mnie za moje poglądy, z mojej wiedzy wynika, że są obecnie całkiem proste metody i wcale nie trzeba szukać chirurga. Krótko jestem z moim facetem ale nie zamierzam zrywać bowiem uważam że pasujemy do siebie pod wieloma innymi względami. Pewnie gdybym była bardziej wybredna już po miesiącu bym go rzuciła ale tak generalnie rzecz biorąc to mam o nim dobre zdanie. Naszej relacji nie da rady nazwać miłością ale być może, że w przyszłości takie uczucie sie pojawi.
#2014-04-14 03:43:55 

maximus

Użytkownik

Zwiększanie penisów jest na topie. Moje partnerki nigdy nie skarżyły się na niego. Zawsze gadały, że jest świetny. Ale ja jakoś nie czułem się z tym najlepiej. Na początku pomyślałem o operacji, ale dużo osób mi odradziło to. Wtedy mój dobry znajomy pokazał mi ciekawszy sposób. Kiedy to obczaiłem zacząłem się głośno śmiać, a on mi powiedział, że pompka próżniowa najlepsze rozwiązanie. Rozbawił mnie na maxa, ale kiedy pokazał mi fotografie przed używaniem pompki i po byłem w szoku. Zapytałem go w którym miejscu to zdobędę. Zakupiłem sobie taką pompkę do penisa i zacząłem kurację. No przyznam szczerze, że efekty były piorunujące. Moja nowa dziewczyna sama zauważyła, że jest większy. Bardzo mnie to cieszy. ; )
#2014-04-14 06:10:07 

Paprodziad

Użytkownik

Pojawiające się u mnie trudności w życiu seksualnym minęły jak ręką odjął w momencie, gdy zainteresowałem się precyzyjniej reklamę, którą dostałem na moją skrzynkę pocztową. Była to wiadomość od zakładu powiekszaniesklep.pl. Już uprzednio dostawałem mnóstwo tego rodzaju reklam, ale tym razem wreszcie uznałem, że zbadam temat. Co pewien czas mogę coś w swoim pożyciu erotycznym poprawić. I rzeczywiście, podpowiadane przez nich opcje były niezwykle dobre już po w miarę krótkim okresie stosowania.
#2014-04-14 07:59:57 

giant

Użytkownik

Parę miesięcy temu borykałem się z kwestiami, które skrótowo dałoby się opisać tak, że czułem się wyzuty z pewności siebie w sprawach seksu. Nie wiedziałem, czy zadowalam swoją partnerkę tak, jak zasłużyła. Rodziło to w naszej relacji kłopoty natury nie jedynie łóżkowej. Nie tylko ja, ale i ona czuła frustrację, którą wyładowywaliśmy jedno na drugim. I tego rodzaju atmosfera istniała aż nie otrzymałem na adres e-mail maila z zakładu Powiększanie Sklep z poradami na temat jak powiększyć penisa. Postanowiłem zakupić kilka spośród ich oferty i w dość szybkim czasie od zamówienia poczułem poprawę. No i moje małżeństwo tak samo odczuło ulgę.
#2014-04-14 10:16:12 

zmora

Użytkownik

Mój obecny chłopak obowiązkowo musi powiększyć swoją fujarkę bo mężczyźni z którymi byłam związana dawniej mieli znacznie większe fujarki. To jakich rozmiarów jest fujarka posiada duży wpływ na to czy przedstawicielka płci pięknej będzie osiągać orgazmy czy nie. Mój facet dużo zarabia i to jest niewątpliwie jego zaleta lecz sfera erotyczna również jest dla mnie czymś bardzo istotnym. Od długiego czasu przyjmuję tabletki typu antykoncepcyjnego wiec mogę sie kochać w zasadzie zawsze kiedy tylko mam taką potrzebę. Znajoma której mężczyzna już powiększał swojego fiutka, mówi mi żebym wstukała w Google określenie: powiększanie członka i tym sposobem szukała nowoczesnych ekstanderów oraz innego rodzaju rozwiązań.
#2014-04-14 12:52:54 

sandoval

Użytkownik

Bardzo często loguję się na fora internetowe i zawsze jestem zadowolony z omawianych tu dyskusji. Jednak w tym niewiele mogę powiedzieć, ponieważ nie mam żadnych kłopotów z seksem i moja dziewczyna nie skarży się na mojego penisa. Jakoś mnie to nie interesuje. Jednak muszę powiedzieć, że w ówczesnych czasach stało się popularne naturalne przedłużanie penisów. Przedwczoraj nawet odnalazłem w sieci stronę on-line, na której była interesująca podstrona. Polecają tam świetne rozwiązania na wydłużanie penisa. Kto wie?! Może z czasem skorzystam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015