#2015-08-13 08:58:27 

J-23

Użytkownik

Od jakiegoś czasu myślę nad założeniem hodowli niosek. Intrygują mnie w związku z tym systemy chowu niosek i wszystkie inne sprawy związane z hodowlą kur. Posiadacie na tym polu jakieś doświadczenia? Sądzicie, że to właściwy pomysł na biznes? Z ochotą poznam wszystkie opinie dotyczące tematu.
#2015-08-13 10:35:42 

giant

Użytkownik

Przejrzałem oferty paru specjalizujących się w powyższej dziedzinie firm i zorientowałem się, iż potrzebne będą nie jedynie poidła dla drobiu dzwonowe, jakie niezaprzeczalnie wiele ułatwiają, ale też gniazda automatyczne dla drobiu. Niewątpliwie musze pomyśleć nad taką inwestycją i zautomatyzować trochę posiadaną fermę.
#2015-08-13 11:44:20 

berenique29

Użytkownik

Hodowlę kur postawiłam kilka lat temu. Do projektu zaangażowałam firmę Galloma, bo w mojej ocenie, była najbardziej atrakcyjna. Wyboru swego nie żałuję, gdyż moja ferma działa jak powinna, a wykorzystany system zarządzania dla hodowli drobiu zapewnia spore oszczędności pieniędzy. Jeżeli zależy Ci na kompleksowym doradztwie oraz bogatym doświadczeniu, koniecznie zadecyduj o zweryfikowaniu oferty przedsiębiorstwa na jego witrynie internetowej Odnajdziesz tam wszystkie kluczowe materiały jak i dane do kontaktu.
#2015-08-13 14:24:23 

Anka_DD

Użytkownik

Moja ferma jest na nieszczęście dość stara, zatem rozważam jej modernizację. Nowoczesne wyposażanie dla ferm drobiu robi wrażenie i jest niezaprzeczalnie pomocne, aczkolwiek mnie najbardziej ciekawi system komputerowego zarządzania dla hodowli drobiu. Muszę jedynie odszukać atrakcyjną propozycję.
#2015-08-13 14:59:48 

Paprodziad

Użytkownik

Dziękuję wszystkim za udostępnione posty. Temat - fermy drobiu jest mi już nieco bliższy, bowiem odnalazłem masę interesujących artykułów na jednej z firmowych stron Teraz muszę jedynie zaprosić odpowiednie przedsiębiorstwo do zlecenia. Hej!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015