#2015-08-20 06:31:06 

J-23

Użytkownik

Posty: 97

Skąd:

Wiek:

Prócz przewodowych czujników ruchu, jest także parę urządzeń, które należałoby zainstalować. Do kontroli wykorzystania prądu wymagany jest licznik. W sklepach dostaniesz różnego rodzaju urządzenia. Jak się orientuję, są to np. liczniki jednofazowe, które najczęściej zakłada się w domach jednorodzinnych. Bądź taryfowe – z rozróżnieniem na taryfę dzienną i nocną, lecz są mało popularne, ponieważ niewiele osób widzi w tym oszczędności. Możesz także zakupić coś z indukcyjnych liczników energii elektrycznej. Aha, jeszcze - np. zdalne mają wbudowany system komunikacji do systemu sterującego odczytami. Same wykrywają braki w przesyłaniu prądu i powiadamiają dostawcę prądu. Jest więc w czym wybierać. Lepiej jeszcze przegadać zakup z zaprzyjaźnionym specjalistą.
#2015-08-20 06:52:20 

giant

Użytkownik

Posty: 137

Skąd:

Wiek:

Oj, to niezwykle fajny temat, bo jak przegląda się na przykład jakieś sklepy w sieci, to łatwo ogłupieć od mnogości produktów do wyboru. Mnie naprawdę porządnie spodobały się czujniki ruchu bezprzewodowe, które da się szybko podłączyć do alarmu, aby nie bać się nocą czy podczas jakiegoś opu. Dodatkiem stanie się oczywiście jakiś domofon, a najlepiej jakiś z kamerką i ekranem, lecz to już co kto lubi. Generalnie uważam, że warto poszukiwać w necie orno-sklep.pl/czujniki-ruchu-c-2.html zazwyczaj są dużo atrakcyjniejsze ceny aniżeli w tradycyjnych punktach.
#2015-08-20 09:13:35 

Paprodziad

Użytkownik

Posty: 140

Skąd:

Wiek:

Dla mnie zdecydowanie podstawą był montaż domofonu, ponieważ posiadam naprawdę duży ogród wokół i bieganie do furtki byłoby irytujące. Według mnie, iż świetne są współcześnie wideodomofony, ponieważ zwyczajnie dają bezpieczeństwo, widzi się, kto chce wejść. W sumie na rynku jest dzisiaj dużo fajnych akcesoriów, jakie mogą uprościć żywot. Ciekawa sprawa jest, jak się zastosuje czytelne watomierze, ponieważ dokładnie widać, jak wiele się zużywa prądu i można kontrolować własne rachunki, w przypadku dużego domu to generalnie wartościowa rzecz.
#2015-08-20 09:45:33 

Anka_DD

Użytkownik

Posty: 112

Skąd:

Wiek:

Choć domofon zwykle kojarzy nam się z blokami, to przypuszczam, że w przypadku budynku dla jednej rodziny również będzie potrzebny. Z pewnością da wygodę mieszkańcom, lecz przede wszystkim wspomniane bezpieczeństwo – zmniejszy możliwość dostępu do domu nieproszonych gości. Nie jestem zbyt wielką znawczynią w tym temacie, ale poszperałam co nie co w internecie i pod frazą domofony sklep możesz znaleźć różne propozycje. Przykładowo domofon cyfrowy ma taki dodatek, że można zapisać czas wejścia, długość rozmowy i włączyć go do systemu zabezpieczenia budynku. A jeżeli Ci mało ;) to w necie jest bardzo dużo specjalistycznych serwisów - dostarczą Ci potrzebnej wiedzy orno-sklep.pl/liczniki-energii-c-4.html To tyle ode mnie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015