#2015-08-24 04:01:22 

Anka_DD

Użytkownik

Siemanko, potrzebuję jakiejś pomocy, szukam naturalnych artykułów kosmetycznych czy też preparatów. Miałyście już możliwość spróbować odmładzającego kolagenu w kapsułkach lub czy jest Wam znajomy kolagen platinum ? Doradźcie coś proszę!
#2015-08-24 05:29:36 

zmora

Użytkownik

Podpowiem coś, bowiem zdaje mi się że kolagen naturalny w tabletkach to kosmetyczny cud naszych czasów. Online znajdziesz dużo danych na temat tabletek z kolagenem oraz dotyczących innych preparatów zawierających kolagen, a wystarczy jedynie, że wstukasz w Internecie wyrażenie takie jak na przykład „wygładzanie kolagenem sklep online”. Ja zachwalam używanie sprawdzonych preparatów z kolagenem.
#2015-08-24 06:06:44 

berenique29

Użytkownik

Dziewczyny próbujcie żeli zawierających kolagen, choćby delikatnego kolagenu platinum, ponieważ kolagen posiada znakomite właściwości stymulujące. Ja ostatnio zakupiłam sobie kolagen silver, tzn. produkt, który znakomicie nadaje się do czyszczenia całego ciała, a myślę też o nabyciu kolagenu graphite regenerującego paznokcie.
#2015-08-24 06:55:18 

giant

Użytkownik

Może i jestem płci męskiej, ale mogę powiedzieć, że moja ukochana lubi taki preparacik o nazwie kolagen graphite. Podobno stosuje ten preparat do pielęgnacji paznokci. Co do innych preparatów zawierających kolagen, to na tym polu moja samcza wiedza na niewiele Ci się zda, a więc powinnaś zasięgnąć wszelakich szczegółów w Internecie.
#2015-08-24 09:48:27 

strzygonia

Użytkownik

Thx za wszelkie porady! Zaglądnę sobie chyba pod fajny adres internetowy i przejrzę sobie wszystkie kremy zawierające kolagen, choć w szczególności sprawdzę opakowania z odmładzającym kolagenem rybim w promocji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015