#2015-10-06 04:29:13 

maximus

Użytkownik

#2015-10-06 06:46:47 

Anka_DD

Użytkownik

Mojego mężczyznę zainteresowało jakiś czas temu, co da się wydrukować za pomocą maszyny drukarskiej trójwymiarowej. Potwierdzam, że nie znałam nigdy tego tematu. Jednakże fachowe projekty 3d do druku gadżetów uwidaczniają precyzję dzieła. To niezwykła możliwość, żeby wygenerować także części do rozmaitych maszyn, lecz również ozdoby biżuteryjne i rzeczy, potrzebne w normalnym życiu. Coś jeszcze mogę powiedzieć? Niewątpliwie wespół z mężem zaciekawiliśmy się technologią druku w 3d.
#2015-10-06 07:12:25 

berenique29

Użytkownik

Powinnam coś napisać. To wstyd, lecz wcale nie wiedziałam, co można wytworzyć, używając drukarki trójwymiarowej. Lecz wpisałam w Internet drukarnia 3d i znalazłam wiele ciekawych sugestii. Wychodzi na to, że dokładny druk 3d daje możliwość, by uzyskać rozmaite modele. To po prawdzie fascynująca technika wytwarzania. Cóż idzie taką metodą wygenerować? Mianowicie – wiele. Makiety architektoniczne, części urządzeń mechanicznych, wyroby jubilerskie, gadżety. Paleta jest autentycznie szeroka.
#2015-10-06 09:02:43 

Paprodziad

Użytkownik

Od kilku miesięcy używam maszyny drukującej w trójwymiarze. To niesamowita przygoda i wielka gratka. Zainteresował mnie system funkcjonowania tego sprzętu. Na pewno druk 3d to sposób na wytworzenie kompleksowych wyrobów 3d. Innowacyjne drukarki trójwymiarowe zmniejszają opłaty na produkcję wszelakich rzeczy oraz skracają dystans założony do ich powstania. A ponadto przezroczysty wydruk 3d idealnie odzwierciedla wyroby. To doprawdy wspaniała sprawa! :)
#2015-10-06 10:22:56 

strzygonia

Użytkownik

Ta wymiana poglądów była bardzo fascynująca. Dużo wniosła do tematu. Już wiem, co tworzą maszyny przestrzenne. Jak dotąd miałam wrażenie, że sprzęty drukujące w 3d są fajne tylko dla facetów, jako że inspirują ich te nowoczesne bajery. Jakkolwiek doceniam otokomputerowy model biżuterii w trójwymiarze. Wyłączam się. Cześć!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015