#2015-10-12 07:00:44 

Anka_DD

Użytkownik

Jestem zdania, iż istotnym elementem procesu kształcenia w placówce dydaktycznej są wycieczki szkolne, które zarówno kształcą, jak i integrują ze sobą uczniów. Dlatego, jeżeli ma być jakaś wycieczka, bliska bądź daleka, zazwyczaj zapisuję moją córcię na listę zainteresowanych. Brała udział już m.in. w pełnej atrakcji wycieczce szkolnej do Brukseli, która była dla niej dużym doświadczeniem. A czy Wasze pociechy uczestniczyły w ostatnim czasie w jakiejś pasjonującej szkolnej wycieczce?
#2015-10-12 07:32:03 

sandoval

Użytkownik

W podstawówce, do której uczęszczają moje dzieci, nieczęsto są organizowane szkolne wyprawy, jednak jeżeli już jakaś się odbywa, to jest dużym wydarzeniem. Nowa propozycja dla uczniów całej szkoły to wycieczki szkolne Francja. Nie jest to kameralne przedsięwzięcie, lecz szkoła przekonuje, że wyszukała naprawdę atrakcyjną ofertę. Organizatorem wyjazdu ma być Biuro Podróży Wycieczkownia wycieczkownia.pl/ posiadające w ofercie m.in. odwiedzenie Disneylandu, co z pewnością będzie nie lada gratką dla uczniów.
#2015-10-12 10:04:04 

strzygonia

Użytkownik

Moje dzieciaki dość często udają się na interesujące wycieczki klasowe, a to dzięki swoim wychowawcom, korzystającym z ofert uznanych biur podróży. Są takie firmy, które specjalizują się w planowaniu wycieczek dla grup uczniów i które troszczą się o to, aby zagwarantować młodym osobom program dopasowany do ich wieku. Żeby wyszukać taką agencję, polecam wstukać w wyszukiwarkę hasło wycieczki dla nauczycieli. Moje pociechy najlepiej wspominają zielone szkoły, gdy spędzały liczne godziny na spacerach oraz odwiedzały tamtejsze zabytkowe budynki, jak również krajobrazy
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015