#2015-10-22 05:29:14 

sandoval

Użytkownik

Witam! Wakacyjne miesiące już się skończyły i pora zająć się pracą. Ja zaś nadal wspominam miniony op, który spędziłem w gospodarstwie ekoturystycznym na Śląsku. Znalazłem ciekawą propozycję gospodarstw, gdy wpisałem w wyszukiwarkę hasło Dolny Śląsk turystyka - wyskoczył ciekawy adres agroekoturystyka.pl/ekoagroturystyka-dolny-slask/. Brałem pod rozwagę także możliwość nowoczesna agroturystyka mazowieckie, lecz dzieci wolały Śląsk. Było świetnie! A Wy gdzie spędziliście tegoroczne wakacje?

#2015-10-22 08:01:46 

berenique29

Użytkownik

Gorąco zapraszam do zaznajomienia się z propozycją Stowarzyszenia ECEAT Polska , współpracującego z rodzinami prowadzącymi urokliwe gospodarstwa ekologiczne w różnych województwach. Ci farmerzy parają się produkowaniem jedzenia metodami ekologicznymi, a także hodowlą zwierząt, takich jak: kucyki i kozy, a równocześnie przyjmują turystów w swoich domostwach. Wczasy w tych miejscach to dobry sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu na łonie natury oraz odkrycie specyfiki wybranego regionu.
#2015-10-22 08:22:36 

zmora

Użytkownik

Wyznacz budżet, termin, jak i region, a prędko znajdziesz idealne dla siebie oferty. Jeżeli interesuje Cię podgrupa agroturystyka Wielkopolska bądź ewentualnie komfortowa agroturystyka Beskidy odwiedź witryny konkretnych gospodarstw korzystając z oferty Agroekoturystyka.pl. Oferty wyjazdów zagranicznych znajdziesz w biurach podróży. Poszukiwania nie powinny zająć Ci przesadnie dużo czasu.

#2015-10-22 08:39:03 

strzygonia

Użytkownik

Nie trzeba jechać daleko, żeby spędzić udany op w otoczeniu lasów i uroczych pejzaży. Ja ukryłam się z rodzinką w gospodarstwie agroturystycznym w regionie kurpiowskim. Odnalazłam je, kiedy wrzuciłam w wyszukiwarkę słowa agroturystyka Mazowsze, po czym trafiłam na stronkę Stowarzyszenia ECEAT Polska , zrzeszającego właścicieli sprawdzonych gospodarstw agroturystycznych.
#2015-10-22 09:54:44 

maximus

Użytkownik

Ja spędziłem tegoroczne wakacje z żoną we Włoszech, lecz w następnym roku zamierzam wybrać się dużo bliżej, gdzie będzie troszkę ciszej. Istotne są także względy finansowe, stad rozpatruję opcję ekoturystyka. Jest to koncepcja nie tylko tanich, lecz też pełnych wrażeń wczasów, a najbardziej interesująca wydaje mi się oferta Dolny Śląsk turystyka ekologiczna, jako że są tam np. wypożyczalnie sprzętu wodnego.
#2015-10-22 11:52:27 

J-23

Użytkownik

Interesujące propozycje, nie sądziłem, iż tak duża część z Was interesuje się agroturystyką. Ja jak dotąd miałem okazję zapoznać się z tematem agroturystyka Wielkopolska, gdyż mieszkam w stolicy Wielkopolski, jednak niewykluczone, iż w przyszłe wakacje udam się gdzieś dalej poznawać inny fragment naszej ojczyzny. Trzymajcie się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015