#2015-10-26 04:01:19 

giant

Użytkownik

Dzień dobry! Muszę przystosować dom do potrzeb osoby schorowanej, gdyż moja teściowa miała jakiś czas temu ciężki zawał i po opuszczeniu szpitala przeprowadza się do mnie i żony. Główkuję, jak powinienem wyremontować pokoje, żeby było dużo przestrzeni? Sąsiadka poleciła mi, żebym kupił bardzo dobry schodołaz gąsienicowy. Ktokolwiek kiedykolwiek korzystał z niego?
#2015-10-26 06:33:52 

Paprodziad

Użytkownik

Ażeby ułatwić życie osobie schorowanej i tym, którzy sprawować będą nad nią opiekę, trzeba pomyśleć o rzeczywiście wielu detalach. Atrakcyjnym pomysłem okażą się przykładowo takie urządzenia jak schodołaz kroczący. Firm, jakie proponują tego rodzaju rozwiązania jest rzeczywiście wiele, dlatego radzę zaznajomić się z ich ofertami, bo przeważnie odnaleźć w nich da się wiele innych interesujących urządzeń. Ciekawe strony firmowe odszukamy bez jakichkolwiek kłopotów, więc warto zabrać się do dzieła.
#2015-10-26 08:57:36 

maximus

Użytkownik

Sprzętem, który znacząco upraszcza przezwyciężanie barier fizycznych osobom na wózkach jest schodołaz kroczący, który co prawda musi być obsługiwany przez kogoś innego, lecz jest tak leciutki i łatwy w obsługiwaniu, iż jego prowadzenie nie powinno pełnosprawnym sprawiać większych kłopotów. Urządzenie można spokojnie złożyć oraz spakować do samochodu. Wiem, gdyż mój znajomy, który jeździ na wózku, używa go i niekiedy prosi mnie o udzielenie pomocy w poprowadzeniu go po schodach. To dla mnie nic uciążliwego, jako że schodołaz można lekko prowadzić po schodach.
#2015-10-26 10:26:23 

Anka_DD

Użytkownik

Najmilsi! Wielkie podziękowania za szczegółowe opinie, które tu zebraliśmy. Ja zamówiłam dla mojego dziadka nowoczesny schodołaz. Z łatwością możemy spakować go do samochodu, a wykorzystywanie go jest intuicyjne. Sprzęt spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i posiada pasy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015