#2015-11-16 05:43:05 

Anka_DD

Użytkownik

Cześć ludzie. Moglibyście mi opowiedzieć gdzie spędziliście wakacje ostatnio? Poszukuję jakiejś dobrej inspiracji. Generalnie, może chociażby kenia wycieczki, które bywają drogie, jednak jednocześnie wydają się niezwykle interesujące? Ostatnio czytałam dodatkowo ogłoszenie w jakimś biurze „atrakcyjne wycieczki Kuba” i wydawało się ciekawe, ale nie mam pojęcia czy opłaca się. Gdzie wyjeżdżaliście?
#2015-11-16 07:16:12 

maximus

Użytkownik

Chyba wiele osób lubi spędzać wypoczynek w innych państwach :) Ja także należę do tej grupy. Właściwie od wielu lat corocznie wakacje spędzam gdzieś w świecie. Codziennie sprawdzam oferty różnych biur turystycznych oraz staram się odkładać kasę na moje wypady. Najbardziej pasjonuje mnie Euroazja. Hmmmm… A interesuje cię opcja wycieczka turcja promocja? Taka propozycja jest w sieci trafiła mi się kilka tygodni temu i zarezerwowałam. Widziałam np.: Pekin, groty Longmen, starożytną stolicę Xi’aon… Było wyjątkowo! :)
#2015-11-16 10:05:29 

strzygonia

Użytkownik

Ja szukam najczęściej w internecie. Jak sobie wrzucisz w pasek wyszukiwania przykładowo tygodniowa wycieczka objazdowa Włochy, to na pewno otrzymasz bardzo dużo ofert. Ja tak sprawdzam propozycje na urlop i każdorazowo trafiam w dychę. Przykład? Idealnie skrojona oferta pod hasłem: last minute - wycieczki do indonezji. Moim planem było zobaczenie takich wysp: Bali, Sumatra oraz wielu innych. Bardzo lubię wylegiwanie się na piaszczystych plażach, błękit morza, ciepło. W Indonezji od zawsze ciekawiły mnie też pola ryżowe, świątynia Borobudur na Jawie. I … zrealizowałam to podczas moich tegorocznych wakacji z ekipą przyjaciół!
#2015-11-16 10:44:58 

berenique29

Użytkownik

Ale pożyteczna dyskusja, naprawdę fajnie, że wyszukałam tak wiele wartościowych informacji. Aktualnie marzą mi się Włochy i napisałam sobie do przeglądarki „wycieczki objazdowe włochy”, lecz zwyczajnie nie odszukałam tak interesujących informacji o przeróżnych wyjazdach jak tu. Zobaczymy, może za jakiś czas Wenezuela - wycieczki krajoznawcze w takie miejsca są naprawdę niezapomniane. Trzymajcie się i dzięki wielkie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015