#2015-12-28 05:25:34 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Posty: 40

Skąd:

Wiek:

Heej :) Urządzam sobie właśnie nowe mieszkanie. Wszystko już z grubsza ogarnięte, ściany pomalowane, czekam na przybycie mebli, pozostał jeszcze jedynie problem odpowiedniego oświetlenia. W łazience zamontowane mam już kinkiety z Praktikera, ale za nic nie mogłam się tam zdecydować na wybór dwóch lamp stojących do salonu, wszystkie wydawały mi się jakieś takie… tandetne. Podobnie niestety było z sypialnią i jadalnią. Tak się zastanawiam, czy czasem nie zamówić czegoś przez internet? Tylko nie bardzo wiem gdzie… Muszę w każdym razie kupić lampy sufitowe do sypialni, najlepiej najbardziej minimalistyczne, jak się da, bo meble będą kolorowe, także co za dużo to niezdrowo. W jadalni lampa to na pewno musi być wisząca (chodzi o oświetlenie stołu, przy którym też często czytam/pracuję). Uprzejmie proszę o jakieś linki, albo porady.
#2015-12-28 06:45:25 

strzygonia

Użytkownik

Posty: 41

Skąd:

Wiek:

Dobra, a gdzie mieszkasz tak w ogóle? :P Bo mogę Ci polecić sklepy z Rzeszowa, ale no, jak mieszkasz w Szczecinie to wyszłoby słabo :P
#2015-12-28 07:05:14 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Posty: 40

Skąd:

Wiek:

Ups, sorki, zapomniałam dodać. Mieszkam w Pile, ale nie muszą to być sklepy stacjonarne, w razie czego mogę zawsze zamówić przez internet, nie robi mi to większej różnicy, a nawet powiedziałabym, że lepiej online, bo nie nalatam się po galeriach handlowych :D
#2015-12-28 07:25:23 

connecting_people

Użytkownik

Posty: 9

Skąd:

Wiek:

Popatrz sobie np. tutaj, ja od nich kupowałam lampę do jadalni mariner-lampy.pl/pl/c/Lampy-wiszace/164. Nieźle się naszukałam, zanim do nich trafiłam, bo przeglądałam najpierw oferty tych dużych sieci i seeeerio, może mój gust jest taki skomplikowany, ale TOTALNIE NIC mi się nie podobało. Tak właściwie to i tak gratulacje, że cokolwiek wybrałaś w Praktikerze bo ja nie byłam w stanie, ilekroć mi się coś spodobało na ściance to akurat nie mieli tego na stanie :/ echh. Takie szczęście ;)
#2015-12-28 08:59:41 

Anka_DD

Użytkownik

Posty: 31

Skąd:

Wiek:

Na Powstańców jest duży sklep z oświetleniem, może tam?
#2015-12-28 09:44:41 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Posty: 40

Skąd:

Wiek:

No właśnie do nich się zraziłam trochę, ale nie chcę zdradzać szczegółów. Dzięki za linka do Marinera, pooglądam sobie, może coś uda mi się wreszcie wybrać. Albo tam podjadę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015