#2016-01-25 02:12:44 

maximus

Użytkownik

Posty: 74

Skąd:

Wiek:

Witam. Wciąż waham się przed zakupem paneli do kuchni wykonanych ze szkła z włożoną w środku grafiką... Niby mam już wybrany wzór i jest napisane że to bezpieczne i że nie spada ze ściany, ale byłbym pewniejszy jakbym poznał opinię użytkowników. Dziękuję!
#2016-01-25 03:59:35 

giant

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek:

jasne, że są bezpieczne. Przecież takie produkty jak panel szklany do kuchni czy łazienki muszą mieć wysokiej jakości atest. Przed wypuszczeniem na rynek są testowane na wytrzymałość na uderzenia i temperatury itd. Nie ma co się o to martwić, o ile nie kupisz tego na chińskim markecie a w porządnym sklepie.
#2016-01-25 05:20:07 

maximus

Użytkownik

Posty: 74

Skąd:

Wiek:

A jaki sklep możesz mi najbardziej polecić? Może jakiś internetowy portal, gdzie mogę zamówić?
#2016-01-25 06:11:30 

strzygonia

Użytkownik

Posty: 41

Skąd:

Wiek:

Mogę cię zapewnić, że takie porządne szklane panele są super bezpieczne. U mnie już dwa lata wisi to na ścianie nad kuchennym blatem i nie ma szans, żeby coś spadło albo się stłukło, bo to naprawdę solidne szkło. Montaż też jest bardzo wytrzymały, bo przyklejasz to do ściany.
#2016-01-25 06:48:29 

giant

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek:

Ja swoje panele kupowałem na decorshop.eu. To jedyny sklep który znam i w pełni polecam. Tak jak mówiłem produkty są tam wysokiej jakości. Dodatkowo masz ogromny wybór zdjęć czy obrazków, które chcesz umieścić za szkłem, ja sam miałem problem z wyborem, chociaż myślałem że jestem zdecydowany, hehe :)
#2016-01-25 07:56:12 

Anka_DD

Użytkownik

Posty: 31

Skąd:

Wiek:

Jak dla mnie to są bezpieczne a do tego bardzo praktyczne, jeśli dbasz o utrzymanie porządku. Mało rzeczy obrzydza mnie bardziej niż tłusta ściana za kuchenką- bleee! Jak masz zamontowany taki panel to rach, ciach wycierasz i już czyściutko. Dla mnie to było najwazniejsze przed kupieniem, nawet nie wytrzymałość czy sam wzór.
#2016-01-25 08:11:29 

zmora

Użytkownik

Posty: 26

Skąd:

Wiek:

Bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od tego jak ten panel zamontujesz, bo dostajesz instrukcje albo możes wezwać fachowców. Jak ci bardzo na tym zależy to ja na twoim miejscu zrobiłabym to drugie, żeby już nie musieć się marwtić, że coś źle zamontowałeś i spadnie albo pęknie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015