#2016-02-02 22:32:30 

berenique29

Użytkownik

Posty: 5

Skąd:

Wiek:

Hej. Zastanawiams ię czy ktoś z was ma może biały komplet w salonie? Bardzo mi się podobają jasne meble, marzy mi się taka cudowna duża sofa biała lub beżowa :) Moje pytaniejest takie, czy takie meble szybko mi się nie zniszczą? Nie odbarwią? Chciałabym kupić skórzane. Proszę o konkretne odpowiedzi :)
#2016-02-02 23:49:43 

gamer

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Ełk

Wiek: 19

My z żoną kupilismy taki komplet już rok temu i wygląda jak nowy. Ale muszę przyznać, że u nas salon to nie jest jakieś oblegane miejsce. Spotykamy się tam ze znajomymi lub rodziną, ale tak na co dzień to siedzimy w innych pokojach ;)
#2016-02-03 02:13:26 

Anka_DD

Użytkownik

Posty: 31

Skąd:

Wiek:

Ja kupiłam kilka miesięcy temu dwa fotele białe i są do niczego. Niestety to był mój bład, kupiłam je internetowo i okazało się że to jakaś wada fabryczna. Pieniądze mi zwrócili.
#2016-02-03 04:09:20 

poduszkowiec

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Garwolin

Wiek: 28

Ja mam meble kupione w tym sklepie blackcatdesign.com.pl/c/1545/fotele.html i jestem bardzo zadowolony, nawet przy trójce dzieci gdzie każde rozrabia i czasami dorwie się do sofy z brudnymi łapami nic się nie dzieje, nie ma widocznych plam :) Zobacz, może coś ci się spodoba, fajna miła obsłga jeśli miałabym jakieś pytania, mi bardzo pomogli :)
#2016-02-03 04:48:53 

berenique29

Użytkownik

Posty: 5

Skąd:

Wiek:

No ok, właśnie oglądam. Internetowo nie wiem czy chcę kupować, no ale może jednak... stacjonarnie byłam w kilku sklepach i jakoś w niczym się nie zakochałam :P Widzę też tam inne fajne meble, kupowałeś może też coś innego? Wysyłka szybka? Na przykład tutaj komody blackcatdesign.com.pl/c/1546/komody.html, bo w sumie to robie generalny remont całego salonu...
#2016-02-03 07:12:24 

poduszkowiec

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Garwolin

Wiek: 28

Niee, ja kupowałem tylko sofę, fotele i łóżka do pokojów moich dzieci. Wysyłka super, przyszły nienaruszone (pisze o tym, bo niestety zamawiałem kilka razy internetowo i przychodziły mi meble obtarte ;/) Jeśli masz jakieś wątpliwości lub obawy to tak jka mowie zadzwon i się zapytaj. Ja przestałem kupować stacjonarnie od kiedy pierwszy raz zamówilismy z żoną internetowo. Zaoszczędziliśmy masę czasu który musiałbym spędzieć z nią w sklepie :P
#2016-02-03 09:53:26 

berenique29

Użytkownik

Posty: 5

Skąd:

Wiek:

Mojemu mężowi spodoba się taka perspektywa ;) No to przeglądam i zobaczymy czy akurat coś spełni moje wygórowane kryteria :P Dzięki wielkie za informacje ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015