#2016-03-10 02:52:47 

maximus

Użytkownik

Posty: 74

Skąd:

Wiek:

Wraz z bratem otwieramy sklep osiedlowy jako alternatywę dla dużego hipermarketu nieopodal, z tą różnicą, że chcemy tam mieć ciepłe przekąski. Brakuje nam części wyposażenia sklepu essystemk.pl/, takiego do przechowywania tych przekąsek przed podgrzaniem ich, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi? W każdym razie szukam stron gdzie mógłbym sobie zajrzeć na tego typu rzeczy i zdecydować czy coś chcę. Znacie?

#2016-03-10 03:52:43 

lesny_wujek

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Opole

Wiek: 36

Chyba wiem o co ci chodzi, o takie lady z lodówkami? Na stronie ESSYSTEMK.PL jest takie coś, ceny lad sklepowych chyba nie są wygórowane a prezentują się naprawdę elegancko i profesjonalnie.
#2016-03-10 06:27:13 

maximus

Użytkownik

Posty: 74

Skąd:

Wiek:

Dokładnie o to mi chodzi, bo myślę, ż ejeśli klient ma najpierw zobaczyć co chce kupić, to ta lodówka czy lada jednak musi go zachęcić do kupna. Kanapka czy tost może być najpyszniejsza na świecie, ale jeśli nie jest zaprezentowana odpowiednio, to on tego nie kupi i już. Także dzięki wielkie za linka, zobaczę co i jak.
#2016-03-10 06:44:44 

sandoval

Użytkownik

Posty: 42

Skąd:

Wiek:

Skąd przyszło ci do głowy, żeby otworzyć sklep osiedlowy obok hipermarketu, który jak wiadomo z reguły proponuje lepsze ceny niż małe sklepiki?
#2016-03-10 09:22:30 

maximus

Użytkownik

Posty: 74

Skąd:

Wiek:

To dlatego, że u nas akurat jest na to zapotrzebowanie. Fakt, ze hipermarket będie miał wiecej towaru niż my, bo to wynika z logiki, ale wiem, ze u nas bardzo tego chcą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015