#2016-03-29 09:33:25 

stara_panna

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Ryki

Wiek: 18

Chciałam was zapytać czy, skoro wszystko się teraz kupuje w internecie, to czy rowery można kupić w necie? Jak się do tego zabrać, jak dobrać wysokość, itd.
#2016-03-29 11:59:03 

uduchowiona

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Kluczbork

Wiek: 21

Tak, wszystko, włącznei z rowerami mozna kupić w internecie. Ja sama kupiłam swój rower damski Krossa na stronie poznańskiego sklepu internetowego bikefun. Jak dobrać? Kolory i rodzaje wiadomo, wybierasz z oferty, a ramę wybierasz z listy – wysokość, szczególnie przy tych rowerach półprofesjonalnych i profesjonalnych. Poza tym siodełka też przecież można w każdym rowerze regulować.
#2016-03-29 12:19:49 

stara_panna

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Ryki

Wiek: 18

I nie boisz się, że jak przyjdziesz to to nie będzie to co chciałaś? Ja pewnych rzeczy nie kupuję w internecie, np butów, bo przecież nie wiem jaki rozmiar mam zamówić, i pędzli do makijażu też nie kupuję, bo skąd mam wiedzieć jak miękkie jest włosie?
#2016-03-29 13:20:18 

uduchowiona

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Kluczbork

Wiek: 21

Buty się kupuje za pomocą podawania długości wkładki, nie podeszwy i wtedy naprawdę nie ma problemu, jesli chodzi o pędzle, wystarczy obejrzeć recencje. Mój narzeczony kupował rower w sklepie internetowym, który podałam, kupował już taki lepszy i bardziej profesjonalny Vento 7.0 Krossa. Nie jest tani sprzęt, a jednak doszedł dokładnie taki jak miał być i nie ma żalu. Jak sklep jest uczciwy to wtedy nie ma się czego bać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015