#2016-08-04 00:23:11 

maximus

Użytkownik

Posty: 74

Skąd:

Wiek:

Witam. Zwracam się tutaj z prośbą. Chodzi mi o to, że planuję wyjechać z żoną na wakacje. Mały hotelik i spa to byłoby coś, czego właśnie szukamy i czego nam potrzeba teraz do szczęścia. Wiecie, pojechać, gdzieś daleko od domu, z dala od pracy i wszelkich konferencji, bo trzeba wreszcie odpocząć i nabrać siły. Co prawda siły do dalszej pracy, ale odpoczynek jakiś zawsze na propsie co nie? :P N więc gdzie Wy jeździcie? Co nam polecicie? Wszystko na pewno weźmiemy pod uwagę ;)
#2016-08-04 02:59:32 

sandoval

Użytkownik

Posty: 42

Skąd:

Wiek:

Cześć. A powiedz nam jeszcze gdzie to ma być to czego szukasz? Gdzie chcecie odpoczywać? Może gdzieś w jakimś hotelu ze spa niedaleko Łodzi? Bo jak tak to chętnie Wam pokażę jedno z moich ulubionych miejsc w tym rejonie, żebyście mogli sobie tam zdrowo wypocząć i się zabawić dobrze ;) My sobie często dosyć takie wypady robimy i zdrowi jesteśmy, z życia zadowoleni i ogólnie jest fajnie i wesoło
#2016-08-04 04:14:49 

maximus

Użytkownik

Posty: 74

Skąd:

Wiek:

Taaak? :D No to fajnie, że się tak zabawiacie :D No byśmy chcieli teraz odpocząć. Ale bardziej nas tutaj interesuje spa blisko Warszawy, żebyśmy też dojazd mieli dobry do tego miejsca. Do łodzi to nam trochę jednak daleko
#2016-08-04 06:32:18 

sandoval

Użytkownik

Posty: 42

Skąd:

Wiek:

A tam, daleko. Jak się chce to się wszędzie pojedzie, a wypoczynek dobry zawsze jest w cenie i nie można tutaj żadnych odstępstw robić. No ale jak chcecie to ja Wam proponuję się zainteresować tym hotelem, który jest dostępny na stronie hoteldebowagora.pl/ - F2 bo tam można wypocząć naprawdę dobrze, czego ja jestem akurat żywym przykładem ;)
#2016-08-04 08:06:43 

maximus

Użytkownik

Posty: 74

Skąd:

Wiek:

To się świetnie składa! Też tam jeździsz czasami odpoczywać? Tak, odpoczywam tam i jeżdżę czasami na konferencje. A jak wejdziesz na stronę hoteldebowagora.pl/konferencje-i-szkolenia to się przekonasz dlaczego warto tam na konferencje jeździć i ogólnie je tam organizować. Może Ci się uda :)
#2016-08-04 08:21:26 

sandoval

Użytkownik

Posty: 42

Skąd:

Wiek:

Konferencji żadnej akurat w najbliższym czasie nie organizuję, ale chętnie się przejadę zobaczyć. No, może jak będę organizował jakąś, to już przynajmniej będę wiedział, dokąd się udać :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015