#2016-08-28 23:21:48 

J-23

Użytkownik

Posty: 28

Skąd:

Wiek:

Chciałem Was się zapytać co myślicie o zbudowaniu basenu w ogrodzie. Czy w warunkach polskiej pogody ma to jakis sens, czy lepiej odpuścić sobie temat i cieszyć się raczej parkami rozrywki. Kolega mi mówił, że to wcale duzo nie kosztuje, a mam trochę oszczędności, więc może bym rodzinie jakąś przyjemność sprawił.
#2016-08-29 01:19:17 

sandoval

Użytkownik

Posty: 42

Skąd:

Wiek:

Jeśli będziesz patrzył tylko na warunki pogodofde jakie u nas panują, to praktycznie nie ma sensu rozkładać się z takim pomysłem. Lepiej zagrzać wodę w wiaderku i nalać ją do basenu. Żartyje oczywiście. Pewnie, że warto zbudować sobie basen. W okresie pomiedzy zimą, można z niego korzystać do woli, wszystko dzięki zastosowaniu odpowiednich urządzeń.
#2016-08-29 02:38:04 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Posty: 40

Skąd:

Wiek:

Jako, że jestem świeżą właścicielką takiego basenu, to napisze Ci tylko, że teraz możliwe jest zadaszenia każdego obiektu, co skutecznie chroni prezd zimnem. Poza tym masz możliwość dogrzania całego obiektu, a woda na pewno nie będzie się chłodziła. Tylko ważne jest, żeby całość została wykonana przez profesjonalistów.
#2016-08-29 04:51:59 

J-23

Użytkownik

Posty: 28

Skąd:

Wiek:

Zimą to ja akurat wyjeżdżam często w delegacje, więc praktycznie mnie i mojej rodziny w domu nie ma, ale lato i pory w jego okolicach, to dobry czas na to, żeby w domu się trochę zrelaksować.
#2016-08-29 06:02:11 

sandoval

Użytkownik

Posty: 42

Skąd:

Wiek:

już w kilku domach widziałam baseny kąpielowe na tak zwany prywatny użytek. Są to zgrabne konstrukcje, które szybko się stawia, z tego co mi mowli znajomi. Kiedyś przyszla moda na grilla, to teraz przyjdzie moda na baseny.
#2016-08-29 08:09:17 

maximus

Użytkownik

Posty: 74

Skąd:

Wiek:

Najlepszą w tej kwestii firmą, która zadba, o to, żeby basen wyglądał naprawdę dobrze jest ta baseny-iwo.pl/baseny-wewnetrzne/. Szybko stawiają baseny i dbają o ich obsługę także po okresie gwarancji. Jest to jedna z pierwszych firm, które w naszym kraju budowalu baseny.
#2016-08-29 09:08:27 

Anka_DD

Użytkownik

Posty: 31

Skąd:

Wiek:

W ten sposób można sobie stworzyć ogrodowy raj, który szczególnie kochają dzieci. A pogoda i pory roku są tutaj praktycznie nie ważne. Bo można sobie całością samodzielnie sterować przy wykorzystaniu zaawansowanej elektroniki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015