#2016-08-31 08:33:44 

poduszkowiec

Użytkownik

Cześć wam wszystkim. Nie wiem gdzie się zgłosić, więc założyłem temat, zgłaszajcie się wy. Szukam firmy, która jest dobra i wypożycza osobowe samochody i dostawcze. Chodzi mi o firmę, która ma takie samochody, a nie jeden na stanie i czekasz niewiadomo ile czasu. Rozumiecie o co mi chodzi. Zależy mi na poważnych podpowiedziach, dlatego nie róbcie sobie jaj. To dla mnie ważne. Narka.
#2016-08-31 09:33:07 

maximus

Użytkownik

Witaj. nie myślałeś o tym, aby poszperać gdzieś w sieci? Czasami na chybił trafił szybciej coś znajdziesz, jak tak. Ja bym poszperał na twoim miejscu. Powodzenia życzę.
#2016-08-31 10:41:36 

giant

Użytkownik

Witajcie, ja w sumie zrobiłbym podobnie jak kolega przede mną. Wydaje mi się, że auto na zastępstwo z ubezpieczenia sprawcy można dostać, więc jeśli miałeś wypadek to tak zrób. Przynajmniej ja na twoim miejscu tak bym zrobił, gdyby kolizja była z winy obcego.
#2016-08-31 11:19:40 

zab_glupoty

Użytkownik

Cześć wszystkim. Ja podobnie jakiś czas temu szukałem auta do wypożyczenia. Kuzyn wtedy podsunął mi link do tej firmy, podeślę link torcar24.pl/aktualnosci/n/wynajem-busow.html. Znajdziesz tam info odnośnie wypożyczenia busów, osobówek i dostawczych. Mam nadzieję, że jakoś tam pomogłem. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015