#2014-04-22 08:00:34 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Witam : ) Ostatnio często szwendam się po sklepach. Otrzymałam podwyżkę w zakładzie pracy, więc kupuję sobie różnorodne rzeczy. Powinnam powiedzieć, że nie mam żadnej mocnej torby. Od kiedy pamiętam podobały mi się torby uszyte z bawełny. Ale waham się czy kupić sobie taką torbę, czy jakąś inną? Z tego względu chcę się was doradzić, jaką torbę ekologiczną najlepiej jest kupić? Proszę was o wasze sugestie.
#2014-04-22 09:57:40 

sandoval

Użytkownik

Torby ekologiczne są użyteczne nie wyłącznie dla konsumenta, lecz także firm takich jak ta należąca do mnie. Są wyśmienitym nośnikiem reklam, szczególnie jeśli należą do nich torby z nadrukiem cmyk. Tego typu drukiem może być w końcu logos firmy. A, że torby ekologiczne są wyjątkowo wielokrotnie spostrzegane na ulicach, rzucają się w oczy i ich wartość jako nośnika grafik reklamowych jest znacznie bardziej potężna. Na marginesie wyprodukowanie tego rodzaju toreb nie jest wyjątkowym obciążeniem finansowym, więc bardzo często korzystaliśmy z tego reklamując nasze produkty.
#2014-04-22 10:23:57 

Anka_DD

Użytkownik

Wszystkie torby ekologiczne są bardzo dobre, gdyż stworzone są tak aby nie szkodziły ekologii. Wiadomo, że ktoś lubi takie bądź owakie. Ja od zawsze korzystam z trzech rodzajów toreb ekologicznych. Początkowo korzystałam z reklamówek, ale kiedy dowiedziałam się jak długo się one rozkładają, to pomyślałam, że najwyższy czas coś z tym zrobić. Mogłam torbę ekologiczną zamówić wszędzie, ale mi zależało na tym, aby mieć wyróżniającą się. Idąc niedawno ulicą dostałam ulotkę zatytułowaną torby szyte producent, torby szyte bawełniane, papierowe torby. Od tamtego czasu biorę jedynie takie torby. Uważam, że taka torba jest użyteczna i na marginesie te torby reklamowe już dawno powinny być zlikwidowane.

#2014-04-22 11:58:05 

strzygonia

Użytkownik

Istnieje tyle na obecną chwilę rodzajów toreb ekologicznych, że dużo ludzi używa ich też jako normalnych torebek. Mam córeczkę, która ma 14 lat i codziennie widzę jak się szykuje. Z dnia na dzień jest coraz przyjemniej więc wiadomo, że te ciuszki też są lżejsze. Tydzień temu zauważyłam, że Kornelia ma świetną torbę bawełnianą z kolorowym nadrukiem. Tak mnie to zainteresowało, że zapytałam jej czy na obecną chwilę w modzie jest posiadać torbę ekologiczną. A ona tak się wkurzyła i jedynie powiedziała: Mamo naprawdę nie znasz się. Ok., najwidoczniej nie znam się, powiem, że taka torba by fajnie u mnie wyglądała. Zamówiłabym sobie taką. Jak wróci ze szkoły to spytam się gdzie to znalazła. A co mi tam, też mogę być oryginalna. : )
#2014-04-22 12:10:22 

giant

Użytkownik

Ciężko powiedzieć które torby ekologiczne są dobre. Nie mam pojęcia, ponieważ nie zajmuję się takimi sprawami, tylko żona. Ale jak dobrze pamiętam, kiedy ona poszukiwała toreb ekologicznych to wpisała w wyszukiwarkę torby z bawełny lub torba papierowa czy też inaczej i problem miała z głowy. Dlatego nie kumam tej gadki. Myślę, że są o wiele ciekawsze tematy do rozmowy, na przykład piłka nożna. Naprawdę nie rozumiem Was. Znikam stąd. Do widzenia!

#2014-04-22 12:24:37 

Paprodziad

Użytkownik

Bezsprzecznie ekologia to w dzisiejszych czasach strasznie ważny element funkcjonowania szerokiego grona przedsiębiorstw. Niezależnie od tego jak działają, powinny być przyjazne dla otoczenia. W przeciwnym wypadku nie staną się wyjątkowo miło odbierane przez odbiorców. A właściwym rodzajem uzewnętrznienia swojego pozytywnego traktowania troski o ekologię jest reklama na ekologicznych gadżetach. Stworzeniem takiego produktów, czyli toreb ekologicznych z nadrukowanym logo danej firmy, zajmuje się firma all-bag. Z pewnością każdy rewelacyjnie będzie się prezentował na ulicy z taką torbą, a dla zakładu to idealny sposób reklamy.

#2014-04-22 13:19:23 

zmora

Użytkownik

Mnóstwo razy słyszałam już o zwrotach torby reklamowe z printem, oraz stronie i torbyekologiczne.net/torby-plocienne Rozważałam zawsze o co kaman. A tutaj okazało się, że za tymi słowami kryje się spółka Torby ekologiczne, która poleca różnorodne torby. Od koloru do wyboru. Z czystej ciekawości zalogowałam się na ich witrynę i wszyscy którzy mówili, że zagupię się tam, mieli rację. Nie myślałam, że można stworzyć tak unikalne torby ekologiczne. Byłam bardzo zadowolona z ich wielkiego wyboru. Tak szczerze mówiąc to nie wiedziałam co mam wybrać, bo było ich tak dużo. Ale w końcu się zdecydowałam i zakupiłam sobie kilka unikatowych toreb. Z tego co pamiętam to dałam za nie grosze. Po dwóch dniach przesyłka była u mnie. Byłam zachwycona klasą i wyglądem toreb. Co mogę powiedzieć. Polecam gorąco! : D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015