#2016-10-04 01:46:49 

J-23

Użytkownik

Posty: 27

Skąd:

Wiek:

Siemanko! W mojej głowie się rodzą czasami różne pomysły. Jedne mądre, drugie jeszcze głupsze :D no i tak sobie teraz wpadłem na pomysł, żeby całkowicie się wyzbyć ze swojego życia takich rzeczy, które nie sprzyjają byciu ekologicznym i przyjaźnie nastawionym na natury. Warto tutaj dodać, że ja prowadzę swój biznes i musze tez w jakiś sposób rozwiązać taki problem, który jest związany z pakowaniem ludziom towaru. W co innego mogę to robic, jeśli nie właśnie w plastikowe torby?
#2016-10-04 03:38:41 

zmora

Użytkownik

Posty: 26

Skąd:

Wiek:

Ech, kolego. No jak to w co? Oczywiście, że torby z papieru. Ja już od bardzo długiego czasu to robię w swoim sklepie. Całkowicie zrezygnowała z plastikowych i sztucznych siatek, bo po prostu widzę jak to na ludzi działało. Brali tego bardzo dużo, czasami nawet po dwie po to, żeby do nich włożyć osobno dwie bułki i masło. No ale się skończyło. Nie będzie więcej takiego traktowania środowisko. Teraz są papierowe torby i jakoś bardziej się nauczyli wszystko szanować.
#2016-10-04 06:31:57 

J-23

Użytkownik

Posty: 27

Skąd:

Wiek:

Hmm… No tak, muszę powiedzieć, że to Twoje rozwiązanie jest bardzo ciekawe. Tylko jak ludzi do tego przekonać? Pewnie i tak za kadym razem będą pytać o to czy mogą reklamówkę zwykłą dostać. Jak temu zaradzić?
#2016-10-04 07:34:30 

zmora

Użytkownik

Posty: 26

Skąd:

Wiek:

No oczywiście, że będą pytać! U mnie już bardzo długo jest tylko sam papier, a ludzie ciągle o plastik pytają. Nawet ci stali, którym kilka razy tłumaczyłam, że foliówek nie ma i nie będzie, że teraz to tylko papier i mają się nauczyć. Przychodzą, marudzą, ale wyjścia nie mają, muszą się jakoś spakować w torby papierowe. Chyba że w rękach chcą całe swoje zakup nosić, a to czasami jest jednak trudne :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015