#2016-10-10 06:19:10 

gamer

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Ełk

Wiek: 19

Witam wszystkich. Mam meeeega kłopot! Otóż potrzebowałbym odzyskać dane, które zostały przypadkiem usunięte z mojej komórki. Chodzi m.in. o zdjęcia, ale też ważne kontakty itp. ogólnie to miałem mega pecha, bo po prostu komórką się bawiło dziecko mojej znajomej i tak się złożyło, że jakoś pokasowała wszystko. Wiadomo, że nie mogę mieć pretensji do dziecka, bo pewnie nawet nie wiedziało co robi, a co najwyżej mogę być zły na siebie, że nie dopilnowałem swojej komórki (dziecko się bawiło i grało na komórce). Także nie wiem co teraz robić.. może ktoś z Was mi coś doradzi? Da rade jakoś odzyskać niektóre chociaż dane..? bardzo mi na tym zależy.
#2016-10-10 07:55:55 

lesny_wujek

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Opole

Wiek: 36

Przydałby Ci się dobry informatyk śledczy, który będzie w stanie odzyskać takie dane z Twojego telefonu. Znam akurat jedną znakomitą wręcz firmę, która się w tym specjalizuje. Spokojnie możesz do nich się zgłosić, opisać swój problem i sam zobaczysz, że będą w stanie odzyskać dane z Twojego telefonu. Wejdź sobie w ten odnośnik i zobaczysz dokładnie co i jak ;)
#2016-10-10 08:26:24 

Paprodziad

Użytkownik

Posty: 67

Skąd:

Wiek:

Ja jakiś czas temu też zdecydowałem się na odzyskiwanie danych z karty SIM i odzyskałem wszystko na czym mi zależało. Wystarczy udać się do dobrej firmy, a oni już będą w stanie łatwo sobie z tym poradzić. Tylko sam racej przy tym nie majstruj, bo może potem być problem z odzyskiwaniem danych!
#2016-10-10 10:48:55 

giant

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek:

Moja znajoma ostatnio poszła na odzyskiwanie zdjęć z karty SD i też jej szybko wszystko odzyskali ;) miała tam bardzo osobiste zdjęcia, m.in. ze ślubu i nie chciała je stracić bezpowrotnie. Informatykom nie zajęło to zbyt dużo czasu i cóż.. jest bardzo zadowolona z tego faktu ;)
#2016-10-10 11:42:54 

stara_panna

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Ryki

Wiek: 18

Muszę koniecznie się zgłosić do tej firmy DataDetect, bo też mi zależy na tym, żeby odzyskać jak najszybciej utracone dane z komórki. Też w głupi sosób je straciłam i byłoby to wielką stratą dla mnie, jakbym już nigdy nie miała zobaczyć niektórych zdjęć.. szkoda, że nie zrobiłam żadnej kopii zapasowej!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015