#2016-10-16 18:38:46 

kastanieta

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Katowice

Wiek: 39

Za parę miesięcy chcemy z narzeczonym wziąć ślub, ale tylko taki mały cywilny, bez większej pompy. Dlatego szukamy dobrego fotografa z okolic Krakowa albo takiego, który ewentualnie mógły dojechać. jest jeden warunek, żeby umiał się odnaleźć na ślubie cywilnym. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie polecenia, bo wiadomo, że poczta pantoflowa najlepsza.
#2016-10-16 20:21:35 

loteria

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Toruń

Wiek: 44

A po co wam na ślubie cywilnym fotograf, równie dobrze można poprosić kogoś z rodziny żeby wam zrobił parę fotek i pewnie na to samo wyjdzie, tyle że za darmo.
#2016-10-16 22:43:21 

kastanieta

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Katowice

Wiek: 39

Jeszcze się taki nie znalazł co by coś dobrze zrobił za darmo. Poza tym, po pierwsz rodzinę się prosi jako gości, a po drugie to przysłowiowy „wujek” nie oszukujmy się, ale dobrego zdjęcia nie zrobi. Zwłaszcza że ślub ma się raz w życiu.
#2016-10-17 00:49:14 

uduchowiona

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Kluczbork

Wiek: 21

Niektórzy to naprawdę mają pomysły...
#2016-10-17 02:16:15 

poduszkowiec

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Garwolin

Wiek: 28

Myślę, że każdy fotograf z doświadczeniem będzie umiał zrobić zdjęcia na ślubie cywilnym, ważne tylko żebyście wybrali takiego, którego styl przypadnie wam do gustu.
#2016-10-17 03:23:09 

strzygonia

Użytkownik

Posty: 41

Skąd:

Wiek:

Oj kolego, nie kazdy, uwierz mi na slowo. Moja kuzynka miała całkiem niedawno taką sytuację, że musieli szybko z chłopakiem wziąc ślub, więc padło na cywilny, w ciągu miesiąca ogarnęli salę, didżeja alkohol i fotografa. No wiadomo jak to z załatwianiem na szybko. Ani dj dobrze nie grał ani fotograf zdjęć nie narobił, bo mu się sprzęt zepsół i zapasowego nie miał, więc po prostu na godzinę przed weselem zadzwonił, że nie przyjdzie.. Także czasem lepiej jest dołożyć parę groszy, niż zdać się na nieodpowiedzialną osobę. A slub macie w plenerze czy w urzędzie?
#2016-10-17 05:55:18 

kastanieta

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Katowice

Wiek: 39

W urzędzie, bez zbędnej ekstrawagancji :) ale to co napisałaś, straszny przypadek... Może ktoś miał w tym roku ślub w usc i jest zadowolony ze swojego fotografa?
#2016-10-17 08:17:18 

drewniana_deska

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraków

Wiek: 44

Hej, ja brałam ślub w usc, później mieliśmy mały poczęstunek z tancami dla najbliższej rodziny i sesję plenerową. Mieliśmy akurat takie szczęście, trafił się nam naprawdę profesjonalny fotograf ślubny z Krakowa właśnie, a mianowicie Filip Dawid. I cóż mogę ci powiedzieć więcej, oprócz tego że bylam i zaskoczona efektem jego pracy i bardzo zadowolona. Naprawdę widać że lubi i umie robić zdjęcia. Ma dużo pomysłów, kiedy trzeba to podpowie, dyskretnie poprawi kiedy coś jest nie tak, ale tez mamy sporo zdjęc z tzw. ukrycia i to mi się bardzo u niego podoba.
#2016-10-17 08:39:00 

kastanieta

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Katowice

Wiek: 39

No właśnie zależało mi na tym, zeby zdjęcia były jak najbardziej naturalne, ale tez i z pomysłem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015