#2016-10-24 22:43:34 

Paprodziad

Użytkownik

Posty: 67

Skąd:

Wiek:

Witam. Jest taka sprawa, że moja siostra mnie wybrała na to, żebym został ojcem chrzestnym jej dziecka. Chrzciny już są niedługo a ja to w sumie nie wiem nawet co na takie chrzciny jako ten chrzestny powinienem temu dziecku kupić. Czy to się dziecku daje jakiś ten prezent czy bardziej rodzicom kasę w kopercie. No nie mam pojęcia nigdy na chrzcie świętym żadnym nie byłem a swój to jakoś tak nie bardzo pamiętam :P Co się daje na takie okazje?
#2016-10-25 01:22:17 

drewniana_deska

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraków

Wiek: 44

Moim zdaniem bez szaleństw. To jest raczej takie duchowe przeżycie dla rodziców, a nie okazja do tego, żeby się popisywać przed rodziną na jakie to prezenty nas stać. Moim zdaniem wystarczy tutaj nawet taka nad łóżeczko karuzelka, żeby dziecko mogło sobie patrzeć na to jak leży. Wydatek taki duży aż to nie jest, ale dziecku dobrze robi, a na dodatek rodziców trochę odciąża
#2016-10-25 03:48:25 

stara_panna

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Ryki

Wiek: 18

Rację ma koleżanka z postu wyżej. Tu nie chodzi o prezenty, tylko o symbolikę tego wydarzenia. No ale jak już tak bardzo chcesz no to proszę bardzo, niech ma coś dziecko z tego. Możesz też kupić na przykład elektroniczną nianię dla dziecka, dzięki której rodzice będą mieli pewność, że dziecko jest bezpieczne i dobrze śpi i nic mu się nie stanie jak samo jest gdzieś tam w łóżeczku bez ich opieki
#2016-10-25 04:17:55 

Paprodziad

Użytkownik

Posty: 67

Skąd:

Wiek:

Dzięki Wam za porady. Patrzyłem teraz jeszcze na taki jeździk dziecięcy no i w sumie wiem, że to za wcześnie, bo przecież to dziecko przez jakiś najbliższy rok będzie tylko leżało, ale jak sobie schowają na zapas na takie coś to będą mieli
#2016-10-25 06:15:02 

stara_panna

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Ryki

Wiek: 18

No nie aż taki rok, bo nawet wcześniej dziecko będzie coś tam probówało, a w tkaimjeździku mu będzie po prostu prościej. Na zapas też warto kupować niczego złego w tym nie ma
#2016-10-25 08:55:24 

drewniana_deska

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraków

Wiek: 44

A jak dziecko trochę podrośnie to jeszcze możesz zacząć inwestować w gry edukacyjne dla dzieci i wtedy będzie się dziecko dobrze rozwijało, a nie z jakimś tam grami, które niczego do życia nie wnoszą. To jest akurat dobra opcja
#2016-10-25 10:29:42 

Paprodziad

Użytkownik

Posty: 67

Skąd:

Wiek:

No macie rację. Tak będę musiał robić. Mam nadzieję, że dla tego dziecka dobrym ojcem chrzestnym będę
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015