#2014-04-23 03:59:51 

giant

Użytkownik

Jestem pewny, że każdy nałóg jest zły, więc, kiedy już kogoś dopadnie powinno się pójść po pomoc do fachowego ośrodka. Kliknijcie tutaj osrodek-oaza.pl/leczenie a na pewno znajdziecie bardziej szczegółowe dane. Samemu człowiek sobie w ogóle nie da rady. Moja córa miała problemy z narkotykami, dlatego też musiała podjąć terapię. To był dla moich najbliższych tragiczny okres. Beata nawet podkradała nam środki finansowe. Wcale nie chciała się też uczyć. Już sądziliśmy, że nie ukończy edukacji, a to byłby duży kłopot. Zawsze była bardzo uzdolniona. Jestem szczęśliwy, że z tego się podźwignęła.
#2014-04-23 05:52:12 

J-23

Użytkownik

W mojej opinii uzależnienie od internetu to najcięższy nałóg. We współczesnych czasach jest ono bardzo często spotykane. W ten nałóg wpadają już młode osoby. Ja nie lubię komputera, więc nie siedzę przed monitorem zbyt często. Zresztą dużo czasu minęło zanim nauczyłam się w jaki sposób można chodzić w necie. A gry wcale mnie nie wciągają. Za to mój partner może grać mnóstwo godzin. Co nieco zaczynam się niepokoić o niego.
#2014-04-23 08:21:49 

zmora

Użytkownik

Mówcie sobie co chcecie, ja uważam że nie ma nic gorszego niż hazard. Świetnie wiem co mówię bo znam akurat kilka takich osób. Można wstukać w Google hasło: leczenie uzależnienia od hazardu, można także pogadać z lekarzem, tak czy inaczej absolutnie nie można pozwolić by uzależnienie konkretnej osoby coraz bardziej nasilało swoją postać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015