#2016-10-27 02:45:22 

drewniana_deska

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraków

Wiek: 44

Wiem, że państwo też musi na nas zarabiać, ale powiem szczerze, że czasem zdarzają się jakieś nawet mniejsze zmiany w prawie, a ja już się zaczynam gubić. Tym bardziej, że swoją firmę muszę sama rozliczać, co mnie po prostu dobija… A Wy jak się z tym ogarniacie?
#2016-10-27 05:31:21 

gamer

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Ełk

Wiek: 19

Szczerze? Gdybym musiał sam się z tym ogarniać, pewnie nie dałbym rady. Na szczęście mam firmę z tej strony: akvirtus.com.pl/doradztwo-podatkowe. Jak czegoś nie rozumiem, albo mam wątpliwości, to oni mi pomagają :)
#2016-10-27 07:40:03 

poduszkowiec

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Garwolin

Wiek: 28

Aaa… biuro rachunkowe Akvirtus :) Znamy się ze sobą dobrze :) Powiem szczerze, koleżanko, że miałem podobnie jak Ty. Słyszało się gdzieś o jakiejś planowanej zmianie w podatkach i człowiek od razu panikował. Nawet nie to, ile mu zabiorą, tylko ile tej papierologii znowu będzie. Ale teraz to oni się zajmują moimi KPiR Warszawa to ich rewir, więc jeśli tu prowadzisz biznes, to nie masz co sie zastanawiać ;)
#2016-10-27 10:14:13 

drewniana_deska

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraków

Wiek: 44

Kurczę,rzeczywiście jakby mieć pomoc takich specjalistów, to człowiek spałby spokojniej i nie przejmował się tak tym wszystkim. Dzięki Panowie za odpowiedzi! Temat można zamykać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015