#2016-10-31 11:18:41 

Paprodziad

Użytkownik

Posty: 67

Skąd:

Wiek:

Cześć! Ostatnio przeglądałem sieć za możliwością optymalizacji działania magazynu. Trafiłem wówczas na jakieś oprogramowanie WMS. Przyznam szczerze, że jestem trochę dinozaur, jeśli chodzi o jakieś rozwiązania cyfrowe, ale czy takie systemy, programy, czy jakkolwiek to nazwać, rzeczywiście są skuteczne?
#2016-10-31 12:03:10 

drewniana_deska

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraków

Wiek: 44

Powiem Ci tak kolego :) Generalnie dzisiaj cyfryzacja mnóstwo spraw ułatwia. Produkcję, magazynowanie, transport. Ja sama zauważyłam, że po wprowadzeniu podobnych rozwiązań obsługa magazynowa stała się dużo efektywniejsza. Tj, pracownicy wiedzą dokładnie, co gdize jest, mają dostęp do tego, ile powinno być danego towaru na składzie, ew. z czego wynikają różnice itp. Więc według mnie, jak najbardziej.
#2016-10-31 13:09:04 

giant

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek:

Rozwiązania cyfrowe to przyszłość, kolego! Sam mam systemy MES od firmy Think i powiem Ci, że jak na początku nie byłem przekonany, to po jego wdrożeniu w moim zakładzie wszystko zaczęło chodzić jak w szwajcarskim zegarku. Ni ema więc co się tutaj wydziwiać, tylko skorzystać z nowoczesnych narzędzi. Tym bardziej, że wiesz… większa efektywność pracowników, to większe zarobki dla Ciebie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015