#2016-11-02 20:17:41 

Paprodziad

Użytkownik

Posty: 67

Skąd:

Wiek:

Hej. Wiecie, nad czym strasznie ubolewam? Nad tym, że życie jest tak bardzo niesprawiedliwe. Kobieta ma mały biust? Nie będzie musiała długo szukać lekarza, który wszczepi jej implanty, wyczarowując jej tym samym piękne, jędrne, duże piersi. Ma zmarszczki? Botoks, odpowiedni lekarz i po problemie. A co ma zrobić mężczyzna, który ma małego członka i odczuwa tego konsekwencje na każdym kroku? Muszę z tym żyć, stopniowo kopiąc wokół siebie coraz większy dół, do którego schowam później moją już teraz zaniżoną samoocenę. Musiałem się wygadać.
#2016-11-02 21:14:44 

giant

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek:

Co Ty gadasz? Myślisz, że jesteś jedyny w tym problemie? Zerknij sobie na statystyki albo zabaw się w ankietera i zapytaj 100 facetów, czy są zadowoleni z rozmiaru swojego członka. Gwarantuję, że przynajmniej 70 facetów odpowie Ci, że ich członek jest za mały.
#2016-11-02 23:27:22 

maximus

Użytkownik

Posty: 74

Skąd:

Wiek:

Racja, kompleks ten jest dość powszechny i lekarze wynaleźli już ku temu lekarstwo. Co lepsze, wcale nie musisz dawać się ciąć i zasypiać pod skalpelem, a wystarczy kupić odpowiednie tabletki, które wpłyną nie tylko na długość członka, ale także jego grubość i twardość. Więc nie mamy tak źle, chłopaki ;).
#2016-11-03 00:53:39 

Paprodziad

Użytkownik

Posty: 67

Skąd:

Wiek:

Serio? W takim razie jakie tabletki mam kupić? Dostanę je w aptece?
#2016-11-03 02:24:44 

maximus

Użytkownik

Posty: 74

Skąd:

Wiek:

Możesz przez internet, zależy Ci na dyskrecji. Jak powiększyć penisa? To proste, wystarczą tabletki, ale też inne zalecenia - dieta itd. Na stronie internetowej: penis-pills-rank.pl znajdziesz kilka propozycji tabletek, które są skuteczne w walce z Twoim kompleksem.
#2016-11-03 03:53:10 

loteria

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Toruń

Wiek: 44

A wiecie, co jest zabawne? Kobiety nie zwracają uwagi na rozmiar członka.
#2016-11-03 05:31:06 

Paprodziad

Użytkownik

Posty: 67

Skąd:

Wiek:

Bardzo mnie pocieszyłaś, ale jednak chciałbym zwalczyć swoje kompleksy przede wszystkim dla swojego komfortu.
#2016-11-03 07:47:49 

sandoval

Użytkownik

Posty: 42

Skąd:

Wiek:

Ja znalazłem ranking skutecznych tabletek na stronie: penis-pills-rank.pl/tabletki-na-powiekszanie-penisa/ . Zdecydowałem się na pierwsze z brzegu, co się opłaciło. Efekty nie były piorunujące, ponieważ to byłoby niezdrowe, ale obserwowałem stopniową, coraz lepszą kondycję, zadowolenie ze swojego ciała.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015