#2016-11-07 00:56:42 

drewniana_deska

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraków

Wiek: 44

Witam serdecznie. Moja firma bierze udział w bardzo prestiżowych międzynarodowych targach, dlatego wszystko musi pójść idealnie zgodnie z planem, a wszelkie potknięcia po prostu zdarzyć się nie mogą. Pisze o tym bo muszę zatrudnić na ten czas kilka hostess, mniej wiecej 5, może 6. Potrzebne mi dziewczyny ktore oprcz prezencji umieja rozmawiac z klientami, są miłe i kulturalne. W jaki sposób mam przeprowadzić rekrutację i gdzie wystawić ogłoszenia żeby znaleźć kogo szukam? Pozdrawiam serdecznie.
#2016-11-07 02:23:08 

zab_glupoty

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Chojnice

Wiek: 22

Za dużo z tym zachodu, sama z resztą widzisz, ogłoszenia, rekrutacja przynajmniej dwoje z Twoich pracowników musiałoby wziąć na siebie ten obowiązek, plus dochodzi zbieranie CV, umawianie spotkań. Nie wiem jak jest u Ciebie ale w moim przypadku dodanie dodatkowych zadań nawet sekretarce sparaliżowałoby inne ważne sprawy. Średnio raz na 3 miesiące jezdze na targi i zawsze polegam na agecnajch hostess. Tak jest łatwiej, szybciej a do tego mam pewność że dostanę sprawdzone dziewczyny.
#2016-11-07 03:29:21 

drewniana_deska

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraków

Wiek: 44

Jest to jakieś wyjście ale nie znam żadnej agencji w Krakowie. Jeśli ktoś może to proszę o polecenie a ja się nad tym jeszcze zastanowię.
#2016-11-07 05:23:51 

lesny_wujek

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Opole

Wiek: 36

Również korzystam z profesjonalnych agencji, bo wiem co oznacza samodzielna rekrutacja. Tylko raz zdecydowałem sie na takie rozwiazanie i odradzam. Miałem 3 miejsca a zgłosiło się 67 kandydatek. Ze wszystkimi trzeba było pogadać, ocenić, wybrać, a nawet przy takim zaangażowaniu wyszło że wzielismy kogoś kto sie zupelnie nie nadawał.
#2016-11-07 06:52:14 

stara_panna

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Ryki

Wiek: 18

Znam to z własnego doświadczenia, niestety. Od kilku lat współpracuję z profesjonalną agencją hostess Caneli z Krakowa i jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu kto ceni sobie jakość obsługi i prezencję bo jakby nie patrzeć agencje skupiają wokół siebie osoby które rzeczywiście znają się na rzeczy i nieustannie się w tym kierunku rozwijają. Nie ma tam miejsca na chcące dorobić studentki które wszystko i tak będą miały w nosie.
#2016-11-07 09:42:58 

drewniana_deska

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraków

Wiek: 44

Dobrze, wzmę sobie wasze rady do serca i bardzo za nie dziękuję. Temat raczej do zamknięcia bo zdecydowałam się na te agencje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015