#2016-11-15 07:06:50 

maximus

Użytkownik

Posty: 74

Skąd:

Wiek:

Cześć. Zastanawiam sie nad wyborem podłogi do biura, a pod wzgledem cen najbardziej odpowiadaja mi wykladziny. Zastanawiam sie tylko na jaką się zdecydować. Dywanowe bardzo ładnie się prezentują ale obawiam sie ze moga szybko sie powycierać a w razie zabrudzenia nie da sie im przywrocic pierwotnego wygladu. PCV z kolei wygladajatrocheniepowaznie ale problem z czyszczeniem w zasadzie odpada zupelnie. Juzsiezakrecilem w tym temacie wiec z checia poczytam co wy moglibysciepolecic. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-11-15 09:31:33 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Posty: 40

Skąd:

Wiek:

Jezeli interesuje Cie dobrze dobrana wykładzina do biura to dywanowa czy pcv nie robi wiekszejroznicy. Najwazniejsze jest dobranie odpowiedniego koloru, albo motywu. Pokrycia z tworzyw sztucznych bardzo się zmieniły ostatnimi czasy i wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Popatrz sobie np tu: wykladziny.net/wykladziny-pcv. Różnorodność styli i barw naprawdę robi wrażenie. Co sie tyczy odpowiedniego dobrania to przede wszystkim kieruj się w miarę stonowanymi i poważnymi typami. Ważne jest też nie odcinanie się ścian od podłogi i odwrotnie, pozdro.
#2016-11-15 11:11:15 

giant

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek:

Zamawiałem z tej firmy do hotelu w Warszawie wykładzinę podłogową w dobrej cenie. Było tego kilka rodzajów, na korytarze, do sali konferencyjnej i pokoi. Najbardziej obawiałem się że ta korytarzowa szybko się powyciera i bedemialnieladne place, ale mija juz 3 rok a nadal wygladaja jak nowe. Przechodzilem nawet czyszczenie po czerwonym winie i plamach oleju (nie pytajcie jak to sie stało...). Wrażenia bardzo pozytywne bo bez uszkodzenia tkaniny i zmian koloru udało się idealnie doczyscic.
#2016-11-15 12:38:29 

maximus

Użytkownik

Posty: 74

Skąd:

Wiek:

Z chęcią bym zamówił ale biuro mam w Krakowie. Dałoby się dosłać z Warszawy w takim razie? Ktoś już to robił?
#2016-11-15 15:01:58 

giant

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek:

Wysyłanie na taka odległość nie bedzie raczej koneiczne bo z tego co widze w Krakowie maja swoj oddział - wykladziny.net/kontakt/5/wykladziny-podlogowe-krakow. Warto oczywisciezadzwonic i dopytac o szczegoly ale firma jest jedna z wiekszych w kraju wiec nie powinno byc z tym problemu. Daj mi znac jak juzzalatwic bo sam jestem ciekaw.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015