#2016-11-16 20:37:51 

Paprodziad

Użytkownik

W związku z tym, ze od tego roku pracuje na cały etat, nie mam zbyt wiele czasu na pisanie pracy. Chciałem przenieść się na zaoczne ale jednak uniwersytet poszedł mi na reke i mam indywidualny tok. Choc w sumie jak mogę to chodze a jak nie to nie. Jednak z pisaniem pracy może być kiepsko. Czy ktos z was wie ile kosztuje napisanie pracy magisterskiej?
#2016-11-16 23:11:13 

giant

Użytkownik

znam to od rana do popołudnia w pracy potem znowu praca i tak się kreci a jak człowiek chce się czegos podszkolic to wychodzi na to, ze nie ma zbyt wiele czasu. Ale jednak cos za cos. Nie ma co ukrywac, że tez ten papier ze studiow czasem się przydaje szczególnie jak się szuka pracy gdzies w państwowych miejscach.
#2016-11-17 00:45:42 

maximus

Użytkownik

no wlasnei ja miałem tak samo tyle ze pracowalem w zasadzie przez cale studia prawie na caly etat wiec było na ostro. ale dalo rade jakos to przezyc ;) kwestia ilości wypitych energetyków. A cena… no pisanie prac magisterskich na zamówienie jest teraz popularne bo ludzie pracuja i wogole nei maja na to czasu ale u mnie wyceniali w zależności od ilości stron napisanych. No ale kilka stowek mniej wiecej trzeba liczyc.
#2016-11-17 02:32:39 

sandoval

Użytkownik

No przy pisaniu prac magisterskich jak i przy pisaniu prac inżynierskich to trzeba nieco się tych informacji naszukac bo czasem tematy sa naprawde skomplikowane i jak się samemu nie chce to czasem i lepiej to dac jakiejs firmie to chociaż człowiek spi spokojnie a nie sleczy po nocach i pisze te prace. ja korzystałem z tej firmy e-praca-dyplomowa.pl/ jak szukalem kogos kto mi napisze. Napisalem zapytanie no i dostalem info co i jak. Pisza prace z wielu dziedzin mi pomogli z historią, choć teraz w sumie mysle ze humaniści to roznie maja na rynku pracy ;) :P hehe
#2016-11-17 03:00:41 

J-23

Użytkownik

Humanistą być w tym kraju to prawie jak samobójstwo nie sadzisz hehe
#2016-11-17 04:50:50 

sandoval

Użytkownik

Nie powiedziałbym, ze jest asz tak zle. :P
#2016-11-17 06:32:53 

J-23

Użytkownik

Powiesz tak za rok ? hehe
#2016-11-17 08:56:59 

sandoval

Użytkownik

Nie sadze . :P Do tej pory pracuej na etat i niedługo ruszam ze swoją firmą. : P wiec zalezy od osoby.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015