#2016-11-17 02:52:56 

loteria

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Toruń

Wiek: 44

MOje pytanie brzmi czy warto wybrać się do Gruzji? Lepiej samemu czy przez biuro? Jakie miejsca warto odwiedzić?
#2016-11-17 05:05:36 

kastanieta

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Katowice

Wiek: 39

Jeśli chodzi o tak zwaną dziką przyrodę to jak najbardziej Gruzja wycieczki po terenach u stóp Kaukazu to coś niesamowitego. Widoki i okolice cudowne. Bardzo ci polecam przede wszystkim wycieczki objazdowe. Niektórzy nie przepadają, ale mi to bardzo odpowiada, bo lubie sobie pozwiedzać, siedzenie w miejscu raczej nie jest dla mnie. Ogólnie, polecam!
#2016-11-17 06:16:04 

uduchowiona

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Kluczbork

Wiek: 21

Możesz spróbować przez misjatravel.pl. Mają oprócz wycieczek również różne udogodnienia dla przewodników turystycznych. Głównie wycieczki pielgrzymkowe, ale też typowo turystyczne.
#2016-11-17 08:10:41 

zab_glupoty

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Chojnice

Wiek: 22

Witaj, jeśli chodzi o Gruzję to oczywiście gruziński Kaukaz musi być. Ja byłem między innymi w Mestii. Mieliśmy tam krótki spacer po okolicznych wzgórzach, wizyte w muzeum, plus nocleg. Potem zaliczyliśmy Uszguli, czyli najwyżej położoną wieś w Europie. I znów spacer po górach, wizyta w lokalnej cerkwi, zwiedzanie itd. Wspomnienia jak najbardziej pozytywne.
#2016-11-17 09:23:42 

stara_panna

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Ryki

Wiek: 18

Ja byłam w Gruzji, ale na terenach nizinnych, nad morzem czarnym w Batumi konkretnie, też cudowne miejsce, plaże, wypoczynek był świetny, chociaż akurat w moim przypadku to był pobyt na dłużej, a nie objazdówka.
#2016-11-17 11:28:20 

lesny_wujek

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Opole

Wiek: 36

No myślę, że chyba Tibilisi to podstawa, jeśli chodzi o Gruzję. Tam na pewno warto zwiedzić Stare Miasto i różne zabytrkowe kościoły, i ogólnie przespacerować się po mieście. Osobiście również wole wycieczki typu objazdowego, choć akurat ja organizowałem sobie samodzielnie wyjazdy. Ale przez biuro też jak najbardziej, plus przewodnik który co nieco opowie ciekawostek.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015