#2016-12-29 21:16:58 

kastanieta

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Katowice

Wiek: 39

Pytanko o wasze zdanie na temat piętrówek i parterówek – co waszym zdaniem jest lepsze i bardziej się opłaca? Z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
#2016-12-30 00:14:59 

Paprodziad

Użytkownik

Posty: 67

Skąd:

Wiek:

To zalezy, jak masz np mało gruntu, ciasna zabudowa miejska albo osiedlowa to zdecydowanie piętrówka. Nie przeszkadza oczywiscie zbudować piętrowy domek w szczerym polu, co kto woli. Pytaj o konkrety bo tu bedzie tyle zdań ile gustów.
#2016-12-30 01:04:54 

gamer

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Ełk

Wiek: 19

Nowoczesne piętrówki potrafią zachwycić, spójrz sam http://www.architekt.nanostudio.pl/realizacje/domy-pietrowe/. uważam że warto zbudować wiekszy, piętrowy dom bo nigdy nie wiadomo co zycie przyniesie. Może zamieszkają z Toba dzieci, może na starość weźmiesz swoich rodziców, a kondygnacja daje jednak wiecej prywatności i poczucie pełnej niezalezności. Pozdrawiam.
#2016-12-30 03:21:46 

kastanieta

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Katowice

Wiek: 39

A ja mam pytanie z trochę innej beczki – czy jak bym chciała lekko zmodernizować projekt domu jednopiętrowego w taki sposób żeby dodać kolejną kondygnację to można o coś takiego prosić architekta czy projektów gotowych już się nie zwykło zmieniać?
#2016-12-30 04:21:36 

gamer

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Ełk

Wiek: 19

Bez problemu można nimi manipulować ale w granicach fizycznych możliwości i Twoich zasobów finansowych ;). więcej poczytaj sobie na stronie architekt.nanostudio.pl, bo mój brat zmieniał u nich projekt domu chyba z 10 razy zanim ruszyli z budowa i nigdy nie było problemów. Jak urodziło się kolejne dziecko to poszerzyli dom i wygospodarowali dodatkowy pokój.
#2016-12-30 06:05:08 

kastanieta

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Katowice

Wiek: 39

To chciałam usłyszeć, dziękuje bardzo za odpowiedx i przepraszam za zmianę tematu.
#2016-12-30 08:30:29 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Posty: 40

Skąd:

Wiek:

Chciałbym się wypowiedzieć na temat piętrowych domów. Mieszkam w takim od 5 lat, to nowo budowany dom z niezmienianego projektu biura – taki jak mi przedstawili w zupełności mi wystarczał wiec sie zdecydowałem i nie żałuje. Pietro to swietna sprawa, daje oczywiscie wiecej prywatnosci ale poza tym moge np przenocowac gosci bez zadnego problemu. Pod wzgledem estetyki również jest lepiej, konstrukcja prezentuje sie okazalej i powazniej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015