#2017-01-10 06:20:46 

loteria

Użytkownik

Witam. Miałam dosyć poważny wypadek samochodowy po którym mam niedowład lewej ręki potwierdzony przez komisje lekarską, ponadto samochód poszedł od razu do kasacji, a moje straty moralne są nie do zrekompensowania żadną kwotą pieniędzy. Mimo to ubezpieczalnia stwierdziła że nie wypłaci mi odszkodowania bo powołali się na zapis w umowie że samochód stojący na światłach nie wlicza się w wypadki komunikacyjne. Gdzie mogę odwołać się od decyzji tej firmy i w jaki sposób to zrobić żeby dostać to co mi sie należy?
#2017-01-10 07:19:32 

zab_glupoty

Użytkownik

Jeśli umowa była tak skonstruowana to nic nie poradzisz. Skoro podpisałaś to znaczy ze zapoznalas sie z trescia i nie mozesz teraz miec pretensji do nikogo.
#2017-01-10 09:42:23 

lesny_wujek

Użytkownik

Nieprawda, umowa umową ale jesli jest niezgodna z prawem to możesz dochodzić roszczeń przed sądem. Nie jestem prawnikiem ale na pewno samochód stojący na światłach jest uczestnikiem ruchu drogowego. Ja bym od razu szedł z tym do prawnika który specjalizuje się w prawie cywilnym bo chyba pod to podchodzi sprawa, tak przynajmniej przeczytałam tu - http://adwokatrodacki.pl/uslugi/. Głowa do góry i powodzenia!
#2017-01-10 11:50:45 

loteria

Użytkownik

Kogo nie zapytam to mówią mi to co Ty – samochód na światłach jest czynnym uczestnikiem ruchu drogowego a ich umowa najwyraźniej jest źle sformuowana skoro twierdzi inaczej. Powiedz mi jeszcze jak przebiega prowadzenie takiej sprawy przez adwokata, albo gdzie moge wiecej o tym poczytac bo nigdy nic podobnego mnie nie spotkało.
#2017-01-10 12:02:17 

lesny_wujek

Użytkownik

Zawsze musi być ten pierwszy raz. Skoro pytasz o strone to poszperaj na tej którą podrzuciłem bo np tu http://adwokatrodacki.pl/ masz pełny opis pracy adwokata, czyli jakie sa jego kompetenecje itd. Zasadniczo to zajmują się wszystkim, nawet możesz liczyć na to że sie wygadasz. Podoba mi się że powoli profil ich działalności idzie w kierunku adwokatów w stanach. Czyli takich doradców, którzy cie wysluchaja, podpowiedza i razem z Toba spróbują odnaleźć najlepsze rozwiazanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015