#2017-01-20 04:59:07 

Paprodziad

Użytkownik

Posty: 67

Skąd:

Wiek:

Automaniacy i miłośnicy USA, potrzebuję Waszej pomocy i odpowiedzi na dwa pytania. Po pierwsze chciałbym się dowiedzieć, jak wyglądają koszty przesyłki zza oceanu, a po drugie zastanawiam się również nad kupnem auta z USA, ale nie orientuję się za bardzo, gdzie mogę go kupić, siedząc jednocześnie w domu przy komputerze.
#2017-01-20 06:10:35 

sandoval

Użytkownik

Posty: 42

Skąd:

Wiek:

Kwestia kosztów przesyłki raczej pozostanie nie w pełni rozwiązana, gdyż musisz się liczyć, że ma na nią wpływ wiele czynników - waga, wielkość oraz odległość. Wiadomo, że inna będzie cena przesyłki z Los Angeles, a inna z Nowego Jorku:) Ostatnio korzystałem z usług pewnej firmy, która pośredniczy w przesyłkach z USA i mają oni na stronie fajny poradnik na ten temat http://carrierwise.com/pl/ile-kosztuje-przesylka-z-usa-do-polski. Poczytaj, a na pewno znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania:)
#2017-01-20 07:13:17 

berenique29

Użytkownik

Posty: 5

Skąd:

Wiek:

Przesyłki zza granicy działają podobnie, jak u nas w kraju tylko trzeba więcej zapłacić:) Najważniejsze żebyś poszperał trochę w sieci i znalazł najtańszego dostawcę, który może pochwalić się nienaganną opinię.
#2017-01-20 07:26:44 

gamer

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Ełk

Wiek: 19

W kwestii samochodu to polecam giełdy samochodowe - mają często swoje strony internetowe, na których z pewnością znajdziesz model, który Ci się spodoba. Przewozem do Polski może się natomiast zająć firma, którą polecił wcześniej kolega. Przeglądając ich stronę trafiłem na podstronę o takiej usłudze http://carrierwise.com/pl/shops/79-gieldy-samochodowe . Podają oni nawet listę giełd, na które warto zwrócić uwagę:)
#2017-01-20 10:07:30 

sandoval

Użytkownik

Posty: 42

Skąd:

Wiek:

Przestrzegam Cię jednak przed nieświadomym kupowaniem starych, amerykańskich aut. Wymagają one często napraw, a części w Europie są bardzo drogie, więc zastanów się czy stać Cię na sprowadzanie sobie co chwilę czegoś z USA. Kolega sprowadził sobie autko, które teraz stoi w garażu, bo braknie mu funduszy na remont.
#2017-01-20 10:33:06 

Paprodziad

Użytkownik

Posty: 67

Skąd:

Wiek:

Dzięki za wszystkie rady i linki! Chcę sprowadzić raczej coś nowego, nie interesują mnie amerykańskie muscle cary:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015