#2017-01-30 22:49:38 

Anka_DD

Użytkownik

Posty: 31

Skąd:

Wiek:

Hej! Proszę o polecenie sklepów z oryginalnymi zegarkami gdzie najbardziej opłaca się kupić Breitling Aeromarine. Będę wdzieczna za pomoc.
#2017-01-30 23:53:12 

Paprodziad

Użytkownik

Posty: 67

Skąd:

Wiek:

Oryginalnych zegarków w dobrych cenach najbardziej opłaca się szukać na kraff.pl. Sklep sprawdzony, rzetelny i uczciwy z bardzo dużym wyborem. Pytanie czemu akurat Aeromarine? Seria oczywiście jak najbardziej ciekawa ale jak miałbym brać Breitlinga to raczej serię dla Bentleya. Rozważ to, pozdrawiam.
#2017-01-31 02:26:11 

Anka_DD

Użytkownik

Posty: 31

Skąd:

Wiek:

Mógłbyś pokazac jak wygladaja i czemu akurat tę serię byś wybrał? Pozdrawiam.
#2017-01-31 04:09:52 

Paprodziad

Użytkownik

Posty: 67

Skąd:

Wiek:

Zapewne wszyscy się ze mną zgodzą że seria dla Bentleya jest najbardziej prestiżowa i rozpoznawalna, a modele robia olbrzymie wrażenie ze wzgledu na wykonanie i fakt że dokładali je do zakupu samochodu – nie wiem czy w kazdym salonie ale znam taką historię. Tu masz zegarki tylko tej firmy - http://kraff.pl/21-zegarki-breitling– poszperaj troche, może coś innego wpadnie ci w oko jeszcze. Ogólnie rzecz biorąc Breitling zegarki robi fantastyczne, bardzo solidne i ze świetnych materiałów. To jedne z tych które przekazuje się z ojca na syna.

#2017-01-31 06:20:39 

giant

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek:

Nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Ta seria Bentleyowa jest bardzo fajna, ale niektórych modeli nie założysz do każdego wyjścia. Mogą też nie odpowiadać ludziom którzy cenią sobie skromność. Na szczescie Breitlingi mają bardzo szeroki wachlarz wiec takie osoby tez sobie na pewno coś znajdą.
#2017-01-31 06:59:48 

maximus

Użytkownik

Posty: 74

Skąd:

Wiek:

Breitlinga mam już 6 lat i wygląda cały czas jak nowy. Fajna masywna koperta, dużo możliwości dzięki perfekcyjnie działającemu chronografowi, jednym słowem warto :)
#2017-01-31 08:43:25 

zmora

Użytkownik

Posty: 26

Skąd:

Wiek:

Nie słyszałam nigdy o tej marce. To szwajcarski zegarek?
#2017-01-31 08:52:20 

Paprodziad

Użytkownik

Posty: 67

Skąd:

Wiek:

Jak się ktoś nie interesuje to nie slyszał też o niektórych drogich samochodach a jednak są one warte swojej ceny. Podobnie z Breitlingiem, który oczywiście jest szwajcarski i ma ponad 100 lat renomy ;). Wracając do tematu ciekaw jestem na jaki zegarek padł wybór o ile już padł :).
#2017-01-31 09:45:15 

Anka_DD

Użytkownik

Posty: 31

Skąd:

Wiek:

hehe, nie wiem :P. Napisałam tu żeby dowiedzieć się gdzie tanio kupić upatrzony model ale teraz już nie mam pojęcia na co się zdecydować. Przespie sie z tym, poogladam jeszcze jutro i zapytam męża który najbardziej mu się podoba :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015