#2017-02-08 07:57:04 

maximus

Użytkownik

Znacie jakieś fajne miejsce do zapisania dziecka na kursy tańca w stolicy? Zależy mi na tym, żeby moje dziecko miało chociaż trochę ruchu w każdym tygodniu, a że tańcem wyraźnie się interesuej to liczę na to, ze na zajęcia będzie chętnie chodziło.
#2017-02-08 09:51:00 

sandoval

Użytkownik

Moje dziecko chodzi na kursy tutaj http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-towarzyski-dla-dzieci i szczerze, bardzo jestem zadowolony, moja pociecha zresztą także. Zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci w Warszawie prowadzą ludzie, którzy wyraźnie mają rękę do młodzieży, z tego co widziałem nawet do dzieci przedszkolnych. Są zajęcia z tańca, ale i zajęcia ruchowe, trenowanie słuchu, naprawdę bogaty pakiet i to w dobrej cenie.
#2017-02-08 11:51:14 

maximus

Użytkownik

A jak to w ogóle wygląda, czy tworzone są takie grupy pod kątem wieku dzieci czy miesza się młodzież?
#2017-02-08 14:07:01 

sandoval

Użytkownik

W Rising Stars jak najbardziej tworzone są grupy wiekowe, dzięki temu zajęcia są efektywniejsze, bo dopasowane do możliwości dzieci. Szczególnie właśnie taniec towarzyski jest fajny, to co linka podałem wcześniej, bardzo dynamiczny i atrakcyjny wizualnie dla dziecka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015